اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

مشخص شدن رقمی که اینتر از یوفا برای حضور در سی ال دریافت میکند

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری ها حداقل 38.9 میلیون یورو از یوفا بخاطر حضور در لیگ قهرمانان دریافت خواهد کرد که این رقم حتی میتواند بیشتر شود.

 

اینتر پس از 6 سال به لیگ قهرمانان بازگشته و آنها نه فقط بخاطر این موضوع بلکه بخاطر درآمدهای حاضل از حضور در این رقابت ها میتوانند خوشحال باشند. منبع معتبر کالچو فینانتزا درآمدهایی که یوفا برای باشگاهها کنار گذاشته را به چهار بخش 25 ، 30 ، 30 و 15 درصدی تفکیک کرده است.

کل رقم موجود 1 میلیارد و 950 میلیون یورو خواهد بود که 25 درصد از آن معادل با 488 میلیون یورو بخاطر حضور در دور گروهی بین تیمها تقسیم خواهد شد (32 تیم حاضر هرکدام 15.3 میلیون یورو دریافت خواهند کرد). 30 درصد آن رقم یعنی معادل با 585 میلیون یورو نیز به نتایج اختصاص یافته است (هر پیروزی در دور گروهی 2.7 میلیون یورو و هر تساوی نیز 900 هزار یورو وارد حساب یک باشگاه میکند). 30 درصد دیگری از آن رقم 1.95 میلیارد یورو نیز به رنکینگ تاریخی باشگاهها طی 10 سال گذشته و 15 درصد باقی مانده یعنی رقمی معادل با 292 میلیون یورو نیز به متغیرهای مختلف (market pool) اختصاص یافته است.

خبر خوب برای اینتر پولی است که آنها بخاطر رتبه تاریخی خود در 10 سال گذشته دریافت خواهند کرد. نراتزوری ها در رده ی پانزدهم بهترین تیمهای اروپا در 10 سال گذشته قرار گرفته اند که در صورت حذف تیمهای بالاتر از خود در مرحله پلی آف حدود 19.9 میلیون یورو بخاطر این شرایطی که یوفا تعیین کرده کسب خواهند کرد. اگر بنفیکا ، آژاکس یا دیناموکیف از مرحله ی پلی آف به دور گروهی صعود کنند این رقم دریافتی به حدود 17.7 میلیون یورو کاهش پیدا خواهد کرد (این 17.7 میلیون یورو قطعی است و اگر سه باشگاه نام برده شده حذف شوند این رقم به 19.9 خواهد رسید).

سهم کمتر برای اینتر بخشی است که به market pool یا متغیرهای مختلف اختصاص یافته که این به ارزش حق پخش تلویزیونی و همچنین 50 درصد از آن رقم به رتبه بندی فصل قبل نراتزوری ها در سری آ (رتبه چهارم) بستگی خواهد داشت. در تصویر زیر سهم چهار تیم ایتالیایی حاضر در این فصل لیگ قهرمانان مشخص شده که سهم اینتر حداقل 38.9 میلیون یورو خواهد بود. به طور خلاصه 5.9 میلیون یورو برای market pool ، حداقل 17.7 میلیون یورو برای رنکینگ 10 سال گذشته و 15.3 میلیون یورو نیز فقط بخاطر حضور در مرحله گروهی به اینتر میرسد.

 

    

یک نظر

  • […] جمع آوری کرد (پرداخت از طرف یوفا که مشروح این خبر را اینجا بخوانید). همانطور که از قبل مشخص شده بود هر پیروزی در […]