اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

مقایسه ایکاردی و هیگواین توسط کرسپو

 

اینتر دات آی آر _ مهاجم سابق دو تیم میلانی مهاجمان این دو تیم را مقایسه کرده است.

 

هرنان کرسپو در مصاحبه با گاتزتا دلا اسپورت به مقایسه ویژگی های دو هموطنش یعنی گونزالو هیگواین و مائورو ایکاردی پرداخته و به آنها از 10 نمره داده است:

پای راست ؟ به هردو مهاجم نمره 8 میدهم. ایکاردی در تنظیم و میزان کردن توپ و ضربه زدن به روشی که مناسب می بیند فوق العاده است . او همچنین حتی هنگامی که به صورت غریزی و بدون فکر به توپ ضربه میزند خوب عمل میکند. هیگواین نیز یک پای راست مرگبار دارد و ضربات مورب و اوریبی خوبی میزند. او حتی گاهی اوقات برای غافلگیر کردن دروازه بان حریف به سمت تیر نزدیک ضربه میزند.
ضربات سر ؟ به ایکاردی نمره 9 میدهم و به هیگواین نمره 8. ایکاردی چه وقتی ایستاده است و چه وقتی در حال فرار است جهشی عالی برای توپ دارد و در زمان بندی برای توپ بی نقص است و در فرار در لحظه تعیین کننده از دست مدافعی که مهارش کرده عالی عمل میکند. اما هیگواین در پرش فوری نسبت به ایکاردی خوب عمل نمیکند اما در زمان بندی و تایمینگ دقیق است.
پای چپ ؟ به گونزالو نمره 7 میدهم و به مائورو نمره 8 . پیپیتا اغلب به دنبال تمام کنندگی با پای چپ نیست و او ترجیح میدهد توپ را به روی پای راستش بیاورد. اگر او ضربات با پای چپ را امتحان کند کار برای گلر حریف سخت خواهد شد. اما ایکاردی در آوردن سریع توپ از مرکز به سمت چپ (روی پای چپش) و زدن ضربات پر قدرت به سمت تیرک دورتر عالی است.
غریزه و شم گلزنی ؟ به هر دو نمره 9 میدهم. اگر یک توپ مرده در محوطه جریمه وجود داشته باشد ایکاردی همیشه نفر اول به آن میرسد. هیگواین نیز میتواند وانمود کند که در آنجا نیست ، حالتی تقریبا پنهان ، اما سپس میبینید که به طور ناگهانی با پایش به توپ رسیده است.
شوت بیرون از محوطه؟ هر دو نمره 8. مشارکت در بازی تیم ؟ 7 برای ایکاردی و هشت برای هیگواین. مائورو برخی اوقات به نظر میرسد یک مهاجم کلاسیک است که فقط منتظر رسیدن توپ می ماند و زیاد در بازیسازی شرکت نمیکند. اما حرکات گونزالو در حمله ی تیم تعیین کننده است. دریبل ؟ ایکاردی 8 اما دریبل زدن هنر و ویژگی اصلی او نیست و هیگواین نیز نمره 9 زیرا گونزالو با سرعتی عالی همراه با توپ از یار مقابلش رد میشود.
تجربه بین المللی ؟ ایکاردی هنوز فرصتی برای تحمیل خود به اروپا نداشته است اما او واقعا بخوبی این کار را در لیگ قهرمانان آغاز کرده است. بنابراین نمره هشت برای او و نمره 9 برای هیگواین.
    

هیچ نظری وجود ندارد