اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

مشخص شدن درآمد اینتر از ابتدای فصل. آزادی عمل آنها در نقل و انتقالات؟

 

اینتر دات آی آر _ اینتر در کمتر از 2 ماهی که فصل جدید شروع شده تاکنون 54 میلیون یورو دشت کرده است. 

 

حدودا 50 روز است که فصل جدید آغاز شده و اینتر تاکنون 54 میلیون یورو درآمد بدست آورده است که این رقم نتیجه کاری است که سانینگ از زمان ورودش به ایتالیا انجام داده است. اینتر فقط بخاطر صعود خود به لیگ قهرمانان و حضور در مرحله گروهی 38.9 میلیون یورو جمع آوری کرد (پرداخت از طرف یوفا که مشروح این خبر را اینجا بخوانید). همانطور که از قبل مشخص شده بود هر پیروزی در لیگ قهرمانان منجر به واریز شدن مبلغ 2.7 میلیون یورو به حساب تیم پیروز میشود و دو تیمی که به تساوی دست پیدا میکنند نیز هر کدام مبلغ 900 هزار یورو از یوفا دریافت میکنند. در نتیجه با دو پیروزی اینتر در برابر پی اس وی و تاتنهام ، نراتزوری ها تاکنون 5.4 میلیون یورو بخاطر این پیروزی ها کسب کرده اند که بنابراین اگر این رقم را کنار رقم حضور در لیگ قهرمانان بگذاریم درآمد به 44.3 میلیون یورو خواهد رسید(38.9+5.4).

اگر اینتر از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کند بخاطر حضور در جمع 16 تیم ، 9.5 میلیون یورو دیگر کسب خواهد کرد که برای صعود ، اینتر حداقل 4 امتیاز دیگر لازم خواهد داشت ؛ یعنی حداقل یک پیروزی و یک تساوی که این نیز حداقل 3.6 میلیون یورو دیگر وارد حساب اینتر خواهد کرد (900 هزار یورو بخاطر تساوی و 2.7 میلیون یورو بخاطر پیروزی) . اما این ها فقط پیش بینی است و بهتر است خود را متمرکز روی چیزی که تاکنون بدست آمده کنیم. اینتر در این فصل 5 بار در ورزشگاه جوزپه مئاتزا به میدان رفته (تورینو ، پارما ، کالیاری ، فیورنتینا ، تاتنهام) که این بازی های خانگی نیز حدود 10 میلیون یورو دیگر را وارد حسابهای اینتر کرده است که 3.5 میلیون یورو از آن به بازی برابر تاتنهام مربوط است. در نتیجه با 44.3 میلیون یورویی که اینتر از یوفا دریافت کرده و نیز این 10 میلیون یورویی که آنها از دیدار های خانگی بدست آورده اند درآمد نراتزوری ها از ابتدای فصل تاکنون به بیش از 54 میلیون یورو رسیده است.

با نگاه کردن به بازی های آینده ی اینتر ، مقدار خوشبینی افزایش پیدا میکند. در برابر میلان و بارسلونا انتظار این است اینتر حداقل 5 میلیون یورو از هر دیدار کسب کند. همچنین با توجه به اینکه همکاری اینتر با شرکتهای اسپانسر بخصوص در چین هنوز ادامه دارد در نتیجه افزایش درآمدها ادامه دار خواهد بود. معنی همه این ها ؟ این یعنی اینتر در تابستان 2019 با دست بازتری میتواند دست به خرید بزند. آنچه خواندید خلاصه ای از گزارشیست که گاتزتا دلا اسپورت منتشر کرده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد