اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

صحبتهای آسیلیو در مورد تیم و وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان

 

اینتر دات آی آر _ مدیر ورزشی نراتزوری ها میگوید کیتا بزودی با توجه به کیفیتش ثابت خواهد کرد امضای قراردادی عالی برای ما بوده است.

 

پیرو آسیلیو با اسکای ایتالیا مصاحبه ای انجام داده است که بخش عمده ی آن را میخوانید:

تیم شخصیت بالایی از خود نشان داده اما به نظر من چیزهای بیشتری وجود دارد. برای رسیدن به نتایج ، کیفیت مورد نیاز است که اینتر داشتن این کیفیت را در بازی های اخیر خود نشان داده است. طبیعی بود که در بازی های ابتدای فصل خود با مشکلاتی روبه رو شویم زیرا در تابستان با شش ، هفت بازیکن جدید قرارداد امضا کرده بودیم اما در حال پیشرفتیم و میخواهیم حتی در مقابل میلان بازی بهتری از خود به نمایش بگذاریم. بعنوان مثال کیتا بالده که در جام جهانی بازی کرده بود در آخرین روزهای نقل و انتقالات به تیم ملحق شد و بنابراین برای رسیدن به فرم ایده آل خود به زمان نیاز دارد. من متقاعد شده ام او بزودی خود را بعنوان یک خرید عالی اثبات خواهد کرد زیرا او دارای کیفیت است و بازیکنی چند پسته و تطبیق پذیر می باشد. هدف ما این است که با تمدید قرارداد مائورو ایکاردی شرایط قرارداد او را بهبود ببخشیم (دستمزد) و این تمایل به همکاری از سوی او نیز وجود دارد. ممکن است شرایط تمدید قرارداد او را در روزها یا ماههای آینده فراهم کنیم اما با توجه به اینکه سه سال از قرارداد مائورو با ما باقی مانده بنابراین عجله ای وجود ندارد. تمدید قرارداد مارسلو بروزوویچ نیز در مراحل پایانی قرار دارد و با میلان اشکرینیار نیز در مذاکرات برای تمدید قرارداد قرار داریم.

آسیلیو همچنین اعلام کرد احتمال انتقال لوکا مودریچ به اینتر در ژانویه صفر است هرچند گاتزتا دلا اسپورت در چاپ امروزش معتقد است این احتمال هنوز به طور کامل رد نمی شود.

    

هیچ نظری وجود ندارد