اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر 5 – 0 جنوا؛ هفتمین پیروزی متوالی با گلباران شاگردان یوریچ

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری ها توانستند در حضور 67 هزار و 532 نفر طرفدار ، جنوا را نیز شکست دهند.

 

در هفته یازدهم سری آ فوتبال ایتالیا اینتر و جنوا امروز در ورشگاه جوزپه مئاتزا با قضاوت پائولو والری به مصاف هم رفتند. لوچانو اسپالتی در این دیدار هندانوویچ، دی آمبروسیو، اشکرینیار، دی فرای، دالبرت، گالیاردینی، بروزوویچ، پولیتانو، ماریو، پرسیچ و مارتینز را در ترکیب یازده نفره قرار داد. کریستین ویری مهاجم سابق اینتر نیز در ورزشگاه این بازی را از نزدیک نظاره گر بود.


بازی با حملات اینتر شروع شد و در 10 دقیقه آنها توسط پرسیچ و مارتینز دو ضربه به سمت دروازه رادو گلر جنوا داشتند. حملات اینتر در نهایت در دقیقه 14 جواب داد و روبرتو گالیاردینی که به داخل محوطه جریمه رفته بود از سردگمی خط دفاعی جنوا استفاده کرد و با پای چپ دروازه را گشود. در دقیقه 16 نیز توپی که به عمق خط دفاعی جنوا فرستاده شده بود را پولیتانو زود تر از مدافع جنوا قاپید و در صحنه ای تک به تک دروازه را برای بار دوم گشود. پولیتانو 10 دقیقه بعد یک بار دیگر این شانس را داشت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش را رادو به کرنر فرستاد. خطر خاص دیگری روی دروازه ها اتفاق نیفتاد و بازی با نتیجه دو بر صفر در این نیمه به پایان رسید. دی آمبروسیو و لوتارو مارتینز بازیکنان اخطاری اینتر در این نیمه بودند. از نکات جالب توجه این نیمه میتوان به اقدام جوانمردانه کوآمه مهاجم جنوا و ایوان پرسیچ اشاره کرد. در حالی که داور در دو صحنه به اشتباه در گرفتن اوت کناری و همچنین اعلام ضربه دروازه تصمیم گرفت اما این دو بازیکن به داور اعلام کردند که تصمیم او اشتباه بوده و والری نیز تصمیمش را در هر دو صحنه تغییر داد.


اینتر در ابتدای نیمه دوم نیز به گل رسید. در دقیقه 47 دی فرای روی اوت پرتابی دی آمبروسیو اثر گذاشت و توپ به پرسیچ رسید و او نیز ضربه آرامی به سمت دروازه جنوا زد که رادو آن را از روی خط درآورد ولی گالیاردینی توانست ضربه برگشت داده شده را به گل تبدیل کند و گل دوم خود و گل سوم اینتر را به ثمر برساند. افعی ها در دقایق بعد از این گل بازی را اداره کردند و جنوا نیز با آوردن پیاتک به زمین کمی هجومی تر شد. خطر خاصی در این دقایق روی دروازه ها وجود نداشت تا اینکه در دقیقه 90 ژائو ماریو از پشت محوطه جریمه با شوت پای چپ زمینی خود دروازه را باز کرد. در دقیقه 95 نیز ارسال ژائو ماریو با پای چپ را ناینگولان با ضربه ای سر وارد دروازه کرد و در نهایت بازی با حساب 5 بر صفر به سود شاگردان اسپالتی خاتمه یافت.

    

2 نظر