اخبار برگزیده

24 مارس 2019

چهار خبر کوتاه یکشنبه بیست و چهارم مارچ

24 مارس 2019

“ال تورو یک قهرمان بالقوه است”

24 مارس 2019

اینتر در روزهای آینده با نمایندگان برخواین تماس جدید برقرار خواهد کرد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

پنج خبر کوتاه چهارشنبه 7 نوامبر

 

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه روز چهارشنبه شانزدهم آبان.

 

  1. به گزارش سان پس از گلی که ایکاردی در مقابل بارسلونا به ثمر رساند طرفداران چلسی در شبکه های اجتماعی علاقه زیاد خود برای دیدن این مهاجم آرژانتینی را در تیم خود بیان کرده اند زیرا آنها از آلوارو موراتا نا امید هستند.
  2. به گزارش اسپورت مدیاست رودریگو دی پائول وینگر آرژانتینی اودینزه هدف اول بپه ماروتا که بزودی میتواند به تیم مدیریتی نراتزوری ها اضافه شود خواهد بود. اودینزه ارزش او را 30 میلیون یورو میداند اما ورود بازیکنانی از اینتر به معامله میتواند این رقم را کاهش دهد.
  3. به گزارش اسپورت مدیاست توافق اینتر و موناکو روی رقم حق خرید اختیاری کیتا بالده 34 میلیون یورو است اما عملکرد این وینگر سنگالی تاکنون در حد این قیمت نبوده است. با این حال کیتا هنوز وقت زیادی دارد تا با آغاز درخشش خود نیت مدیران اینتر را در مورد دائمی کردن قراردادش تغییر دهد.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت آتالانتا به احتمال فراوان در بازی یکشنبه مقابل اینتر دو مدافع میانی اصلی خود به نام های تولوی و مازیلو را در اختیار نداشته باشد که در این صورت گاسپرینی با بحران در قلب خط دفاعی مواجه خواهد شد.
  5. هری کین و اریک لاملا دو بازیکن تاتنهام پس از پیروزی شب گذشته این تیم مقابل آیندهوون اعلام کردند برای صعود چاره ای جز بردن اینتر و بارسلونا در دو بازی آینده خود ندارند. گفتنیست اینتر با تساوی در بازی بعدی خود مقابل تاتنهام صعودش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان را قطعی میکند.
    

هیچ نظری وجود ندارد