اخبار برگزیده

24 مارس 2019

“ال تورو یک قهرمان بالقوه است”

24 مارس 2019

اینتر در روزهای آینده با نمایندگان برخواین تماس جدید برقرار خواهد کرد

24 مارس 2019

اینتر با نمایندگان کواچیچ در تماس بوده است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“واکنشم بخاطر توهین ها به خانواده ام در اینتر بود”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی شیاطین سرخ میگوید واکنشش که توهین آمیز نبود به آن دسته از طرفدارانی از یوونتوس بوده که به او توهین کردند.

 

امشب در ورزشگاه آلیانتز شهر تورین منچستر یونایتد موفق شد یوونتوس را شکست دهد. پس از سوت پایان بازی ژوزه مورینیو به وسط زمین آمد و با قراردادن دست راست خود در کنار گوش راستش نشان داد (تصویر در انتهای خبر) که صدای طرفداران یوونتوس که به او توهین کردند را نمی شنود و آنها صدایشان را بالاتر ببرند. آقای خاص در مورد این واکنش خود به اسکای گفت:

90 دقیقه به من توهین شد. به اینجا آمدم تا کارم را انجام دهم و نه چیزی بیشتر. وقتی من سرمربی باشگاهی هستم فراموش میکنم که در گذشته سرمربی چه تیمی بوده ام. من به این فکر نمی کنم که در گذشته سرمربی رئال مادرید چلسی یا اینتر بوده ام چون سرمربی منچستر یونایتد هستم ولی برخی طرفداران یووه هنوز گذشته من را فراموش نکرده اند. لذت بخش بودن پیروزی امشب برای من بخاطر این است که تیمی عالی را مغلوب کردیم و نه به این خاطر که یوونتوس دشمن اینتر است. من حرفه ای هستم و برای تیم یوونتوس احترام قائلم. حرکت من بخاطر توهین به کسی نبود و فقط این واکنش را انجام دادم تا آنها (افراد توهین کننده) صداهایشان را بلندتر کنند. این واکنش طبیعی بود و شاید من نباید این کار را انجام میدادم ولی بخاطر توهین ها به من و خانواده ام از جمله خانواده ام در اینتر (اینتریستا ها) اینگونه واکنش نشان دادم.

 

    

یک نظر