اخبار برگزیده

24 مارس 2019

اینتر در روزهای آینده با نمایندگان برخواین تماس جدید برقرار خواهد کرد

24 مارس 2019

اینتر با نمایندگان کواچیچ در تماس بوده است

23 مارس 2019

منچستر سیتی آماده ارائه پیشنهاد 100 میلیون یورویی برای اشکرینیار

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اینتر در حال ارزیابی دو گزینه برای جانشینی هندانوویچ

 

اینتر دات آی آر _ میزان آماده بودن سمیر هندانوویچ در انتخاب آینده اینتر تاثیر گذار خواهد بود. اگر او شروع به افت کند یک دروازه بان برای تبدیل شدن به مرد شماره یک تیم مدنظر قرار خواهد گرفت و اگر او در فرم فعلی و خوب باقی بماند گزینه ای برای نیمکت نشینی و سپس تبدیل شدن به گلر اصلی در آینده میتواند جذب شود.

 

پس از شروعی نه چندان جالب در این فصل، سمیر هندانوویچ در چند بازی اخیر فوق العاده ظاهر شده است. با توجه به اینکه او 34 سال دارد بنابراین نراتزوری ها باید در اسرع وقت به فکر پیدا کردن جایگزینی برایش باشند. روی فرم قرار داشتن یا نداشتن این گلر اسلونیایی، انتخابهای اینتر را هدایت خواهد کرد و دو مسیر وجود دارد که اینتر باید یکی را انتخابش کند. اولی اینکه اینتر باید تصمیم بگیرد که آیا دروازه بانی جذب کند که بلافاصله تبدیل به گلر شماره یک خود شود یا نه. اگر اینتر تصمیم بگیرد که نیاز است فورا یک دروازه بان جذب شود، آلفونس آرئولا گلر 25 ساله پی اس جی که با حضور بوفون در همه بازی ها فیکس نیست میتواند تبدیل به هدف اصلی شود. در روزهای اخیر رسانه های فرانسوی گزارش داده اند که او از وضعیتش در پاریس راضی نیست. قرارداد آرئولا در پایان فصل به اتمام میرسد و توافقی برای تمدید قرارداد با پی اس جی وجود نداشته است. اینتر وضعیت تمدید قرارداد این گلر فرانسوی را زیر نظر دارد و آماده است در صورت پیدا شدن فرصتی خوب برای جذب رایگانش در تابستان آینده اقدام کند.
راه حل دوم اینتر نیز جذب یک گلر بعنوان نیمکت نشین هندانوویچ است تا پس از مدتی نیمکت نشینی در آینده تبدیل به گلر شماره یک افعی ها شود. اینتر در این مورد السیو کرانیو گلر 24 ساله کالیاری را زیر نظر دارد که بعید است این باشگاه ساردینایی با قیمت زیر 20 میلیون یورو راضی به مذاکره شود. آنچه خواندید گزارشی بود که گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز جمعه خود منتشر کرده است.

    

هیچ نظری وجود ندارد