اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

بروز رسانی وضعیت اندرسن به گزارش کوریره

 

اینتر دات آی آر _ اینتر برای جذب اندرسن در موقعیت بهتری نسبت به رقبا قرار دارد زیرا آنها سه بازیکن جوانی را در اختیار دارند که سمپدوریا به آنها علاقمند است.

 

گفتگو بین اینتر و سمپدوریا برای یواکیم(یواخیم) اندرسن مدافع دانمارکی ادامه دارد. اعتقاد اینتر این است که آنها ابزار خوبی (بازیکنان جوانشان) برای جذب او در تابستان آینده در اختیار دارند. به گزارش کوریره دلا اسپورت تاتنهام، منچستر یونایتد و یوونتوس اطلاعاتی را در مورد این بازیکن 22 ساله گرفته اند اما کار و تلاش پیرو آسیلیو باعث شده اینتر در موقعیت بهتری برای او قرار بگیرد.

جلسه آخر آسیلیو با همتایانش در سمپدوریا روز بازی اینتر و بارسلونا در میلانو برگزار شد که در آن گابریله گیوفریدا ایجنت فیفا که واسطه ای بین اینتر و سمپدوریا برای اندرسن است نیز حضور داشت. این جلسه باعث شد طرفین به یکدیگر نزدیک تر شوند حتی اگر هنوز تفاوتهایی بین دو باشگاه در مورد ارزیابی قیمت اندرسن وجود دارد. ارزیابی سمپدوریا چه مقدار است؟ آنها حداقل 25 میلیون یورو بعلاوه ورود بازیکن جوانی از اینتر به معامله را میخواهند. ژیان امرز هافبک اینتر که به صورت قرضی در کرومونزه حضور دارد به شدت مورد توجه سمپدوریا قرار دارد اما اسپالتی میخواهد پس از بازگشت او در موردش ارزیابی های لازم را انجام دهد تا ببیند آیا برای تیم اصلی مفید خواهد بود یا خیر. همچنین سمپدوریا به زینیو فن هیوسدن که به صورت قرضی در استاندارد لیژ حضور دارد و همچنین فاکوندو کولیدیو مهاجم آرژانتینی پریماورا اینتر علاقمند هستند.

    

هیچ نظری وجود ندارد