اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اشکرینیار میتواند اولین مدافع تاریخ با ارزش بیش از 100 میلیون شود

 

اینتر دات آی آر _ وبسایت شناخته شده دنیای فوتبال بر این عقیده است که بزودی میتوان شاهد شکسته شدن رکورد نقل و انتقالات برای یک مدافع میانی بود.

 

پس از اینکه پی اس جی 222 میلیون یورو برای نیمار پرداخت کرد قیمت ها به سرعت رشد پیدا کرده و این افزایش قیمتها فقط مربوط به بازیکنان هجومی نمی شود. پس از اینکه لیورپول 79 میلیون یورو برای ویرجیل فندایک پرداخت کرد بنابراین بزودی میتوان شاهد این بود که باشگاهی ثروتمند برای یک مدافع حداقل 100 میلیون یورو بپردازد. اما چنین مدافعی چه نامی میتواند باشد؟ بلیچر ریپورت ضمن بیان این مطلب دو گزینه برای پاسخ به این سوال در نظر دارد.

نامهای سرشناس خط دفاعی دنیا مثل گودین، کیه لینی، هوملز و راموس همگی بالای 30 سال سن دارند پس برای پاسخ به سوال فوق نباید به چنین نامهایی فکر کرد. پس آیا جواب رافائل واران و ساموئل اومتیتی هستند؟ هر دو مدافعی با کیفیت نشان داده اند که میتوانند با 100 میلیون یورو به تیمی دیگر منتقل شوند اما مسئله اینجاست که هر دو مدافع فرانسوی در باشگاههای برتر دنیا یعنی رئال مادرید و بارسلونایی حضور دارند که نمی خواهند آنها را بفروشند. پس چه کسی میتواند نامزد واقعی باشد؟ مدافعی که باشگاهش مشکلی با فروش وی با قیمت 100 میلیون یورویی ندارد؟

اولین گزینه در بین دو پاسخ موجود به سوال ذکر شده میلان اشکرینیار است. مدافعان زیادی به کاملی او در حال حاضر در دنیا نیستند و قیمتش میتواند حتی از 100 میلیون یورو نیز بیشتر باشد. اینتر برای این مدافع اسلواک 20 میلیون یورو پرداخت کرد و او در اولین فصل حضورش حتی یک دقیقه را نیز در سری آ از دست نداد. گزینه دومی که میتواند با بیش از 100 میلیون یورو به تیمی بزرگتر منتقل شود نیز کالیدو کولیبالی مدافع سنگالی ناپولی نام دارد.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد