اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اینتر 3 – 0 فروزینونه؛ پیش به سوی صعود در لندن

 

اینتر دات آی آر _ نراتزوری ها با کسب سه امتیاز در بازی امشب خود با روحیه به لندن خواهند رفت تا دیدار حساس برابر تاتنهام را برگزار کنند. 

 

امشب در ورزشگاه جوزپه مئاتزا دو تیم اینتر و فروزینونه به مصاف هم رفتند. بازیکنان دو تیم و داور این دیدار به نشانه حمایت از عدم خشونت علیه زنان بخشی از صورت خود را به رنگ قرمز درآورده بودند. اسپالتی در این دیدار هندانوویچ، دی آمبروسیو، دی فرای، اشکرینیار، آساموآ، والرو، گالیاردینی، ناینگولان، پولیتانو، کیتا و مارتینز را به زمین فرستاد. نراتزوری مطابق معمول دیدارهای خانگی بازی را هجومی شروع کرد و در دقایق 2 و 8 میتوانست با ضربات سر دی آمبروسیو و لوتارو مارتینز به گل برسد که ضربه مدافع ایتالیایی را اسپورتیلو مهار کرد و ضربه مهاجم جوان آرژانتینی نیز به بیرون رفت. در نهایت در دقیقه نهم بازی حملات اینتر به نتیجه نشست و کیتا بالده موفق شد دروازه فروزینونه را باز کند. مارتینز پاسی زیبا به کیتا داد و او با دریبل مدافع پیش روی خود با پای چپ توپ را به تور چسباند. اینتر موقعیتهای دیگری نیز داشت اما که اسپورتیلو با واکنشهای خوب خود مانع گلزنی بازیکنانی مثل مارتینز و اشکرینیار شد. تک موقعیت فروزینونه نیز ضربه مهاجم این تیم در دقیقه 31 بود که سمیر هندانوویچ آن را به آغوش کشید. بازی در این نیمه با همان نتیجه یک بر صفر خاتمه یافت.

نیمه دوم را نیز اینتر با حملات و مالکیت خود آغاز کرد و کاملا سوار بر بازی بود. فروزینونه در این نیمه دو موقعیت گل داشت که هر دو را هندانوویچ مهار کرد. موقعیت های اینتر در این نیمه پر شمار بود و آنها فقط توانستند از دو موقعیت خود استفاده کنند. گل دوم اینتر را لوتارو مارتینز با ضربه ای سری زیبا از توپ ارسالی کیتا بالده در دقیقه 56 به گل تبدیل کرد. در دقیقه 70 نیز روی یک ضد حمله پولیتانو با حرکت پا به توپ زیبای خود کیتا را در موقعیت گل قرار داد و این وینگر سنگالی گل دوم خود و سوم اینتر را در صحنه ای تک به تک به گل تبدیل کرد. کاندروا، ایکاردی و ماریو نیز سه تعویض اینتر در این مسابقه بودند.

    

هیچ نظری وجود ندارد