اخبار برگزیده

19 آگوست 2019

“ایکاردی به موناکو نخواهد رفت”

19 آگوست 2019

اسکای ایتالیا: اینتر دو پیشنهاد برای ایکاردی دریافت کرده است؛ جزئیات

19 آگوست 2019

منچستر یونایتد نیمی از دستمزد سانچز را پرداخت می کند؛ به روز رسانی

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بازی تاتنهام بارسلونا؟ در مورد حرفه ای بودن بازیکنان بارسلونا شکی ندارم”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید احتمالا نینجا را در دیدار هفته بعد مقابل رم در اختیار نخواهد داشت.

 

پس از شکست مقابل تاتنهام لوچانو اسپالتی با اسکای اسپورت مصاحبه ای انجام داده است. برخی از صحبتهای او:

بازی سختی بود اما برایش آماده شده بودیم. تاتنهام تیمی است که تیم مقابلش را در شرایط سختی قرار میدهد زیرا آنها از قدرت فیزیکی بسیار خوبی بهره مند هستند و میدانند چگونه در کل طول بازی تیم حریف را تحت فشار بگذارند. به غیر از بخش هایی از بازی عمدتا کاری که باید انجام می دادیم را انجام دادیم و به طور کلی خوب کار کردیم و روحیه و تمایل برای از جان مایه گذاشتن را نشان دادیم. تنها اشتباهمان را در صحنه ی گل روی حرکت سیسوکو مرتکب شدیم که ضعیف و حواس پرت عمل کردیم و اجازه دادیم او سرعت بگیرد. از این نتیجه نا امید هستیم و خواهیم دید در مسابقه هفته آخر این گروه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. قبل از به ثمر رسیدن گل تاتنهام فرصت هایی برای گلزنی نیز داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم مثل موقعیتی که پرسیچ دقایقی قبل از گل آنها از دست داد. ناینگولان؟ بعید میدانم راجا به بازی مقابل رم برسد زیرا او مجددا از ناحیه مچ پایش احساس درد کرد و همچنین یک مشکل عضلانی برایش پیش آمد و در طول بازی در حال لنگ زدن بود و نمیتوانست خوب بدود تا مچ پایش تحت فشار قرار نگیرد. احتمالا باید زودتر پی میبردم که او در فرم بدی قرار دارد و در نتیجه باید زودتر تعویضش میکردم. با انتخاب او در ترکیب ابتدایی یک تعویضم را نیز به هدر دادم اما ما با خود بازیکن و کادر پزشکی قبل از مسابقه صحبت داشتیم و همه چیز برای بازی کردن او خوب به نظر میرسید. بورخا والرو که در فرم خوبی قرار دارد را بجای ناینگولان به بازی فرستادم و او بخوبی بازی کرد. بازی در چنین زمینی و مقابل چنین تیمی نیاز به قدرت فیزیکی زیادی دارد.

اینتر برای صعود در هفته آخر باید چشم به بازی بارسلونا و تاتنهام داشته باشد؛ تیمی که 5 سال است در بازی های خانگی خود در لیگ قهرمانان شکست ناپذیر بوده است. سرمربی نراتزوری ها در این مورد گفت:

نمیدانم بارسلونا برابر تاتنهام چگونه بازی خواهد کرد. آنها روند خوبی در پیروزی در بازی های خانگی لیگ قهرمانان خود دارند اما این موضوع حتی ارزش بحث کردن در این سطح را ندارد زیرا در مورد حرفه ای بودن بازیکنانی از آنها مثل سوارز، مسی یا پیکه شکی ندارم.
    

3 نظر