اخبار برگزیده

19 آگوست 2019

“ایکاردی به موناکو نخواهد رفت”

19 آگوست 2019

اسکای ایتالیا: اینتر دو پیشنهاد برای ایکاردی دریافت کرده است؛ جزئیات

19 آگوست 2019

منچستر یونایتد نیمی از دستمزد سانچز را پرداخت می کند؛ به روز رسانی

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“میخواهم با اینتر جام کسب کنم. رئال؟ در جایی که هستم خوشحالم”

 

اینتر دات آی آر _ مهاجم نراتزوری ها میگوید زمان برای تمدید قراردادش وجود دارد.

 

ایوان زاتزورانی خبرنگار سرشناس کوریره دلا اسپورت مصاحبه مفصلی با مائورو ایکاردی انجام داده است. بخش مهمی از صحبتهای او را میخوانید:

مهاجمان باید گل بزنند، مدافعان باید دفاع کنند، هافبک ها باید بازیسازی کنند و دروازه بانان نیز مهار توپ را انجام دهند. در فوتبال گلها اهمیت دارند. اکثر افراد در مورد مشارکت من در بازی که از نظر خیلی از آنها من در این مورد ضعیف هستم صحبت میکنند اما من به آنچه ژورنالیست ها و منتقدین میگویند اهمیتی نمی دهم. من فقط یک راه برای کمک به هم تیمی ها و مربی خود میشناسم و آن تبدیل کردن توپ ها به گل است. برای به ثمر رساندن گل ها زنده هستم و حتی در دوران نوجوانی و کودکی نیز گلهای زیادی به ثمر می رساندم. توانایی به ثمر رساندن گل ها را دارم پس باید انجامش دهم. به آن چه میگویم ؟ یک ماموریت؟ بله و گلزنی ماموریت من است. بازوبند کاپیتانی من را تغییر نداده است و من همینگونه هستم ؛ به انتخابها و تصمیماتم ایمان دارم و دارای اهداف روشنی هستم. کم صحبت میکنم و مصاحبه هایم نادر است و خیلی ها زیاد در مورد من نمی دانند. عکسها را در صفحه اینستاگرام خود منتشر میکنم اما کلمات را به آن اضافه نمیکنم(کپشن کوتاه). وندا نارا؟ او میداند چه بر زبان آورد و چه کاری انجام دهد. او به دنیای مد وارد شده و این همان چیزی است که همیشه میخواست و آن را دوست داشت. وندا باهوش است و نیاز به کنترل شدن ندارد و به وی اطمینان کامل دارم. او بخوبی من را می شناسد و میداند که چقدر من به زندگی شخصی و خصوصی مان توجه میکنم.

کاپیتان نراتزوری ها در ادامه نیز افزود:

اینتر کامل تر از سال گذشته است. در دو بازی ابتدایی لیگ خوب نبودیم و اگر عملکردی در خور نام اینتر داشتیم الان امتیازات بیشتری کسب کرده بودیم. هنگامی که فکر میکردیم ثبات را در پیش گرفته ایم در مقابل آتالانتا شکست خوردیم. چیزی برای گفتن وجود ندارد و آنها بهتر از ما بودند. ترک اینتر؟ من همیشه اهداف خود را روشن کرده ام. اولی بازگشت به لیگ قهرمانان بود که الان در آن حضور داریم و دومی نیز بردن جام با اینتر. آسیلیو با وجود اینکه نمی توانست زیاد برای اینتر خرج کند تیمی خوبی بست و فقط با بازیکنان آزاد قرارداد امضا کرد(خنده ایکاردی). بازی با رم ؟ تلاش میکنیم مسابقه خوبی را پشت سر بگذاریم زیرا میدانیم اگر اشتباه کنیم یوونتوس و ناپولی فاصله خود با ما را افزایش میدهند. این دو بسیار قدرتمند هستند. علاقه یوونتوس در تابستان قبل ؟ آخرین کسی هستم که از اوضاع مطلع میشود و شما باید از آسیلیو و وندا نارا بپرسید. من فقط به یک چیز علاقه دارم و آن بخوبی انجام دادن کارم است. همیشه با لوتارو مارتینز هستم؟ فقط به او کمک زیادی کردم. او را به همه جا می برم زیرا با اینجا آشنا نیست. مارتینز فقط 21 سال سن دارد و کارهای زیادی برای انجام دادن و رشد دارد. نوشتن کتاب زندگی نامه در سن 23 سالگی؟ آن یک زندگی نامه نبود. من به سادگی فقط آغاز راه و ماجراجویی ام در فوتبال را در آن نوشتم و بخشی از سابقه ام بود. هنگامی که با طرفداران مواجه میشوم تنش را احساس نمیکنم. رئال مادرید؟ با توجه به اینکه اوضاع چگونه در حال پیش رفتن هستند فکر نمیکنم که این زمان مناسبی باشد. علاوه بر این در جایی که هستم احساس خوبی دارم. تمدید قرارداد زمانش که برسد انجام خواهد شد. فرصت وجود دارد.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد