اخبار برگزیده

18 ژوئن 2019

دی مارتزیو: وجود فاصله بین پیشنهاد اینتر و خواسته ی هرتابرلین برای لاتسارو

18 ژوئن 2019

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از اینتر به گزارش دی مارتزیو

18 ژوئن 2019

پدولا: فن ده بیک در لیست اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

رم 2-2 اینتر؛ دو امتیاز مهم در شبی که میشد برنده بود از کف پرید

 

اینتر دات آی آر _ اینتر با کسب یک امتیاز از پایتخت به سراغ بازی جمعه شب با یوونتوس در تورین خواهد رفت.

 

در هفته چهاردهم سری آ، امشب دو تیم رم و اینتر در استادیوم المپیکو با قضاوت جانلوکا روکی به مصاف یکدیگر رفتند. اوزه بیو دی فرانچسکو در این دیدار به اولسن، سانتون، ژسوس، مانولاس، کولاروف، کریستانته، انزونزی، فلورنتزی، زانیولو، اوندر و شیک بازی داد در حالی که اسپالتی با هندانوویچ، دی آمبروسیو، دی فرای، اشکرینیار، آساموآ، بروزوویچ، والرو، ماریو، کیتا، پریشیچ و ایکاردی کار را آغاز کرد.

 

نیمه اول زیبایی را شاهد بودیم. در این نیمه هر دو تیم برای گلزنی به زمین آمده بودند و موقعیتهای خوبی روی دروازه های یکدیگر خلق کردند. رم دو بار تا آستانه گلزنی پیش رفت؛ اولی را فلورنتزی به تیرک دروازه زد و دومی نیز ضربه ای استثنایی کولاروف از روی ضربه کاشته بود که عکسل العمل دیدنی هندانوویچ نگذاشت توپ وارد دروازه شود. اینتر نیز دو بار میتوانست به گل برسد که هر دو بار اولسن در دو صحنه تقریبا تک به تک مانع گلزنی کیتا و ایکاردی شد. اما صحنه گل؛ ژائو ماریو توپ را سریعا به دی آمبروسیو نفوذ کرده پاس داد و او با ارسالی دقیق کیتا را در موقعیت گل قرارداد و این وینگر سنگالی با ساق پایش در دقیقه 37 دروازه را بازکرد. این نیمه با همین تک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم اینتر روی دو ضد حمله میتوانست حداقل یک گل دیگر بزند اما بازیکنان هماهنگی لازم را نشان ندادند تا اینکه در دقیقه 50 شوت چنگیز اوندر از پشت محوطه به گل تبدیل شد. در دقیقه 62 اسپالتی کیتا بالده که شب خوبی داشت را از بازی خارج کرد و پولیتانو را به بازی آورد. در دقیقه 66 کرنر بروزوویچ را ایکاردی با ضربه ی سری دیدنی به گل تبدیل کرد. رم 6 دقیقه بعد بخاطر برخورد توپ به دست بروزوویچ به یک پنالتی با کمک وار رسید که کولاروف آن را به گل تبدیل کرد تا بازی دو بر دو مساوی شود. اسپالتی در دقیقه 79 دو تعویض همزمان انجام داد و آن خارج کردن پریشیچ و والرو و آودن وسینو و مارتینز بود. در وقتهای تلف شده نیز اسپالتی بخاطر اعتراض به داور از بازی اخراج شد. درنهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

    

2 نظر

  • خیلی ترسویی اسپالتی. دوباره شروع کردی به گند زدن به دستاورد ات.مردک کچل. تعویض دقیقه 81 به درد ننه ات میخوره. این ترکیب های مزخرف رو تز کجات در میاری؟!!امیدوارم فصل بعد روی نیمکت اینتر نبینمت. تو لیاقت این همه مهره رو نداشتی. حیف مارتینز که زیردست تو افتاده داره خاک میخوره
  • با نگاه به بازیای اخیر که نتونسیم کلین‌شیت کنیم میبینیم که انسجام دفاعی تیم از دقایق ۷۵ ۸۰ افت  میکنه، و بنظرم سرمربی میتونه با انجام تعویضای زودتر تمرکز رو به تیم برگردونه تا مانع گلزنی حریف بشه.و اینکه تو بازی دیشب با رم، بیرون کشیدن کیتا بالده کاملا اشتباه بود، پولیتانو باید بجای پریشیچ وارد بازی میشد، نه بجای کیتا.و همینطور که دیدیم پریشیچ دقیقه ۸۰ تعویض شد.اشتباهات ۲ ۳ بازیکن و محاسبات سرمربی واسه کسب ۳  امتیاز جواب نداد تا این حجمه عاملی بشه به بروز اعتراضش به یه خطای ساده؛ سوتی که شاید روکی به اشتباه زد و دلیلی شد برای اخراج سرمربی تا تیم از وجودش کنار زمین در بازی با یووه بی‌بهره بشه.به امید موفقیت پاتزا اینتر در دو بازی آینده