اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“اینتر در ژانویه خرید مهمی نخواهد داشت. ماروتا…”

 

اینتر دات آی آر _ مدیر ورزشی نراتزوری ها از همکاری با ماروتا استقبال کرده است.

 

در حاشیه مراسم بهترین های کالچو در سال 2018 پیرو آسیلیو با خبرنگاران به مصاحبه پرداخت. او در مورد مودریچ که ظاهرا امشب توپ طلای 2018 را از فرانس فوتبال دریافت میکند گفت:

آیا اینتر خوشحال است که برنده توپ طلا 2018 در تابستان قبل تا آستانه انتقال به این تیم پیش آمد؟ نه. ما فقط برای این خوشحالیم که او بعنوان برنده این جایزه دوست سه بازیکن کروات ماست و نه چیزی بیشتر. امید من این است که در آینده یکی از بازیکنان اینتر این جایزه را از آن خود کند. بخدمت گیری مودریچ در ژانویه؟ امضای مهمی در ژانویه وجود نخواهد داشت. در حال سازماندهی و برنامه ریزی به منظور تقویت تیم برای فصل آینده(تابستان) هستیم.

او در مورد زانیولو نیز اضافه کرد:

فوتبال همین است. ما مجبور بودیم یک عملیات را حتی با فروش بازیکنی مهم مثل او نهایی کنیم با این حال او برای تیم پریماورا ما بازی کرده بود. برای زانیولو و حتی دیگر بازیکنانی که به لطف اینتر به بازیکنانی عالی تبدیل شده اند خوشحالم.

مدیر ورزشی نراتزوری ها در مورد توییت انتقادی پدر لائوتارو مارتینز خطاب به اسپالتی نیز اظهار داشت:

اسپالتی در این مورد همه چیز را گفته است. پدر این بازیکن احتمالا این کار را با عشق و تعصب و احساس انجام داد. آنچه اهمیت دارد لائوتارو است؛ یک پسر جوان در عین حال پخته که هر روز در حال نشان دادن این است که به باشگاه اینتر وابسته و دلبسته است.

 

آسیلیو در ادامه صحبتهای خود نیز گفت:

با برنامه هایمان هماهنگ هستیم و هدف باقی ماندن در لیگ قهرمانان با کسب رتبه ای بهتر نسبت به فصل قبل و همچنین صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان است. تمدید قرارداد با ایکاردی؟ مشکلی با او وجود ندارد و ما با او بعنوان یک بازیکن و یک مرد(انسان) خوشحالیم. او سزاوار بستن بازوبند کاپیتانی ماست. زوج آسیلیو ماروتا رویای طرفداران اینتر؟ از کار کردن در باشگاه اینتر به شدت خوشحالم. اگر امکان کار کردن با ماروتا که سالهاست او را می شناسم وجود داشته باشد این کار را با رضایت زیادی انجام خواهم داد. احترام زیاید بعنوان یک مرد و یک مدیر برایش قائل هستم.
    

هیچ نظری وجود ندارد