اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

یوونتوس 1-0 اینتر؛ بی دقت در گلزنی در شب تصمیات بد اسپالتی

 

اینتر دات آی آر _ بیانکونری ها فاتح دربی ایتالیا شدند.

 

در اولین مسابقه هفته پانزدهم سری آ، دو تیم یوونتوس و اینتر امشب با قضاوت ماسمیلیانو ایراتی در ورزشگاه آلیانتس تورین به مصاف هم رفتند. آلگری در این دیدار به شزنی، کانسلو، کیه لینی، بونوچی، دشیلیو، متوئیدی، پیانیچ، بنتانکور، دیبالا، مانژوکیچ و رونالدو بازی داد و اسپالتی نیز هندانوویچ، ورسالیکو، میراندا، اشکرینیار، آساموآ، بروزوویچ، گالیاردینی، ماریو، پولیتانو، پریشیچ و ایکاردی را به زمین فرستاد.


بازی آرام آغاز شد و اینتر کمی در دقایق ابتدایی بیشتر مالکیت را در اختیار داشت. داور مسابقه در همان ابتدای مسابقه به پیانیچ که مانع ضد حمله اینتر شد کارت زرد داد تا قاطعیت خود را نشان دهد. اولین ضربه درچارچوب بازی را ورسالیکو با شوتی آرام از پشت محوطه زد که شزنی به راحتی آن را در آغوش گرفت. در دقیقه 29 جدی ترین موقعیت اینتر بدست آمد که گالیاردینی موقعیت تک به تک را به تیرک زد. بعد از این دقایق یوونتوس بر بازی تسلط یافت و آنها موقعیت های زیادی را به ویژه از روی ضربات کرنر روی دروازه نراتزوری خلق کردند که مهمترین آن ضربه سر کیه لینی بود که هندانوویچ مانع عبور آن از خط دروازه شد. بازی در این نیمه با نتیجه صفر صفر به اتمام رسید.


اولین موقعیت نیمه دوم نصیب اینتر شد که پولیتانو توپی را که متوئیدی به اشتباه به او تقدیم کرده بود را طی یک و دو با ایکاردی نتوانست به گل تبدیل کند. در ادامه، بازی فیزیکی تر دنبال شد و بنتانکور، بروزوویچ و پرسیچ از داور کارت زرد گرفتند. اسپالتی در دقیقه 60 پولیتانو را از بازی بیرون و والرو را به بازی آورد تا ماریو به سمت راست منتقل شود. پس از این تعویض هجوم های کانسلو که روبه روی ماریو قرار داشت بیشتر شد و سرانجام آنها در دقیقه 65 روی نفوذ این مدافع پرتغالی به گل رسیدند؛ کانسلو توپ را روی تیر دوم ارسال میکند و مانژوکیچ روی غفلت آساموآ جلوتر از او با ضربه سر دروازه را باز میکند. اسپالتی پس از این گل در دقایق بعدی کیتا را بجای گالیاردینی و مارتینز را بجای ماریو به بازی آورد اما در نهایت اندک موقعیت های اینتر جواب نداد و بازی با یک گل به سود بیانکونری ها به اتمام رسید.

    

یک نظر

  • اسپالتی پارسال گفت با این اینتر و بازیکنا لوبیا هم نمیشه برد. اما باید بگیم با اسپالتی نخود سبز هم نمیشه برد.خاک بر سرت اسپالتی.دوباره ریدنت گرفت