اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

رقیب اینتر در لیگ اروپا چه تیمی میتواند باشد؟

 

اینتر دات آی آر _ اینتر در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به یکی از دوازده تیمی که بعنوان تیم دوم از گروهش به دور بعد لیگ اروپا صعود کرده و یا یکی از 4 تیمی که در لیگ قهرمانان کمترین امتیازات را در بین تیم های سوم گروهش دشت کرده برخورد میکند به شرطی که آن تیم ایتالیایی نباشد.

 

قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا هفته آینده برگزار میشود تا 32 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را بشناسند. 16 تیم در سمت A و 16 تیم در سمت B قرار میگیرند تا قرعه کشی انجام شود و هر تیم از سمت A به یک تیم از سمت B برخورد کند. فقط باید در نظر داشت که در این مرحله دو تیم از یک کشور نمیتوانند به مصاف هم بروند.

تیمهای سمت A: دوازده تیم صدر نشین گروههای 12 گانه در لیگ اروپا به همراه 4 تیم برتر از جمع 8 تیمی که در لیگ قهرمانان بخاطر سوم شدن در گروه خود به لیگ اروپا راه پیدا کرده اند.

تیمهای سمت B: چهار تیمی که در لیگ قهرمانان بدترین عملکرد را در بین 8 تیم سوم دور گروهی داشته اند در کنار 12 تیم دوم گروههای 12 گانه در لیگ اروپا.

دو تیم ایتالیایی اینتر و ناپولی شب گذشته با ناکامی مقابل حریفان خود راهی لیگ اروپا شدند ولی هر دو بخاطر کسب 8 و 9 امتیاز در بین 4 تیم برتر بین 8 تیم سوم گروههای هشت گانه قرار میگیرند بنابراین به گزارش کوریره دلا اسپورت این دو تیم با قرارگیری در سمت A ، به تیمهایی مثل آرسنال، چلسی، آینتراخت فرانکفورت و یا دیناموکیف برخورد نمیکنند(تیمهای صدر نشین لیگ اروپا در گروههایشان) ولی احتمال تقابل با تیمهایی مثل گالاتاسرای (تیم حذف شده از لیگ قهرمانان که در بین 4 تیمی قرار میگیرد که کمترین امتیازات را در بین تیمهای سوم کسب کرده) و یا اسپورتینگ لیسبون (تیم دوم گروه خود در لیگ اروپا) وجود خواهد داشت.

    

هیچ نظری وجود ندارد