اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مشخص شدن رقمی که تیمها از صعود به دور بعد لیگ اروپا کسب میکنند

 

اینتر دات آی آر _ تیم قهرمان لیگ اروپا 13.6 میلیون یورو از یوفا دریافت میکند که این رقم با حضور در سوپرکاپ اروپا به 17.1 خواهد رسید. 

 

مطمئنا حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان مزیت بیشتری از حضور در مرحله حذفی لیگ اروپا از نظر مالی و ورزشی خواهد داشت بنابراین اینتر و ناپولی که شب گذشته از لیگ قهرمانان کنار رفتند با کسب دستاوردی در لیگ اروپا میتوانند عدم کسب درآمد در لیگ قهرمانان را به نوعی جبران کنند. منبع ایتالیایی کالچو فینانتزا در آمدی که هر تیم با صعود به دور بعد لیگ اروپا کسب میکند را تفکیک کرده است:

صعود از مرحله یک شانزدهم نهایی: 1 میلیون و 100 هزار یورو
صعود از مرحله یک هشتم نهایی: 1 میلیون و 500 هزار یورو
رسیدن به نیمه نهایی: 2 میلیون و 500 هزار یورو
رسیدن به فینال: 4 میلیون و 500 هزار یورو
رسیدن به عنوان قهرمانی: 4 میلیون یورو

و این یعنی تیم قهرمان بخاطر این پاداش ها صاحب 13 میلیون و 600 هزار یورو خواهد شد.

یوفا در این فصل به تمام 32 تیم حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 15.3 میلیون یورو فقط بخاطر حضور در این رقابتها پرداخت کرد. سهم دیگر نیز به رنکینگ تاریخی باشگاهها تعلق میگرفت (هرچه رنکینگ بهتر میزان دریافتی بیشتر) و سهمی نیز بعنوان marker pool یا متغیرهای مختلف به تیم ها قرار بود برسد. اینتر تاکنون به لطف حضور در لیگ قهرمانان و نتایج کسب شده 42 میلیون و 700 هزار یورو از یوفا کسب کرده که 7.2 میلیون یورو از آن بخاطر نتایج دور گروهی بوده است (هر برد 2.7 میلیون یورو و هر تساوی 900 هزار یورو) . این رقم بدون در نظر گرفتن سهمی است که نراتزوری ها از بخش دوم توزیع شده توسط یوفا بخاطر market pool می برند. این سهم برای اینتر حداقل 3.9 میلیون یورو است که میتواند به 5.4 میلیون یورو نیز برسد(بستگی به این دارد که یوونتوس و رم تا چه مرحله ای در لیگ قهرمانان بالا روند).

همانطور که اشاره شد اینتر اگر قهرمان لیگ اروپا شود 13.6 میلیون یورو دریافت خواهد کرد که این رقم با توجه به ارقامی که یوفا بخاطر سهم market pool به تیمها میدهد میتواند بیشتر شود. علاوه بر این در صورت قهرمانی در لیگ اروپا، اینتر در تابستان مسابقه سوپر جام اروپا را با قهرمان لیگ قهرمانان برگزار میکند که این نیز 3.5 میلیون یورو دیگر وارد حساب باشگاه میکند (مجموعا 17.1 میلیون یورو بدون در نظر گرفتن ارقام market pool).

    

هیچ نظری وجود ندارد