اخبار برگزیده

18 ژوئن 2019

دی مارتزیو: وجود فاصله بین پیشنهاد اینتر و خواسته ی هرتابرلین برای لاتسارو

18 ژوئن 2019

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از اینتر به گزارش دی مارتزیو

18 ژوئن 2019

پدولا: فن ده بیک در لیست اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

صحبتهای آسیلیو در مورد رونالدو، مودریچ، بونوچی، دیبالا، کوتینیو و…

 

اینتر دات آی آر _ مدیر ورزشی نراتزوری ها مجددا تاکید کرد بزرگترین حسرت دوران مدیریتش از دست دادن کوتینیو بود.

 

پیرو آسیلیو با حضور در شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت با جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار سرشناس این شبکه به گفتگو پرداخت. او با لوکا مودریچ صحبتهایش را آغاز کرد:

در طول مداکرات برای شیمه ورسالیکو ایجنت او ایده ی مودریچ را پیشنهاد کرد. پس از اینکه رئال رونالدو را از دست داد از نظر من غیر ممکن و عجیب به نظر میرسید که آنها مودریچ را نیز از دست بدهند. در ابتدا انتقال را باور نداشتم اما درعین حال این را درنظر داشتم که چرا ما برای داشتن او رویا پردازی نکنیم؟! به آنها گفتم با رئال مادرید صحبت کنند و میدانستم شانس برای ما وجود خواهد داشت چراکه نمایندگان این بازیکن متقاعد شده بودند که میتوانند مودریچ را بخاطر توافق ضمنی بین او و فلورنتینو پرز در مورد جدایی از مادرید به اینتر بیاورند. هرگز پیشنهادی به رئال مادرید ارائه نکردیم. امکان جذب او در آینده؟ در مورد بازیکنی مهم و با کیفیت در حال صحبت هستیم اما شما در فوتبال هیچگاه نمی توانید بگویید هرگز!

مدیر نراتزوری ها در ادامه ی صحبتهای خود در مورد فروش کوتینیو و امکان جذب دیبالا در زمان حضورش در پالرمو نیز گفت:

بدون شک بزرگترین افسوس و پشیمانی من در زمان مدیریتم، فروش کوتینیو بود. پس از فروش او به دنبال جذب کواچیچ و ایکاردی رفتیم بنابراین فروش کوتینیو در آن زمان خیلی برایمان بد نشد. همه ی اعضای هیئت مدیره خوشحال می شدند که کوتینیو را 20 سال در تیم نگه داریم اما در آن زمان او زیاد به بازی گرفته نمی شد و میخواست برای بازی کردن بیشتر ، از جمع ما جدا شود. در مورد کواچیچ نیز بگویم که فکر میکردیم او را پس از فروش از رئال مادرید باز می گردانیم اما اوضاع برای انجام این کار، واقعی پیش نرفت زیرا شرایط برای انجام یک معامله وجود نداشت و ما حتی یک پیشنهاد رسمی هم به رئال ارائه نکردیم. احتمال کار با این بازیکن در آینده را رد نخواهیم کرد. دیبالا؟ در سال 2015 یک جلسه با پالرمو برگزار کردیم و من متقاعد شده ام که اگر اینتر اراده بیشتری برای خرج کردن در آن زمان نشان داده بود دیبالا احتمالا به یک بازیکن اینتر تبدیل میشد. پیشنهاد ما از پیشنهاد یوونتوس که به دیبالا فرصت بازی در لیگ قهرمانان را ارائه داد بود پایین تر بود. زوج ایکاردی و دیبالا در خط حمله برای همه از جمله خود این دو بازیکن میتوانست جذاب باشد.

آسیلیو در ادامه در مورد امکان خرید رونالدو در تابستان قبل نیز گفت:

باید صادق باشیم، ما شرایط جذب رونالدو را نداشتیم. خب قطعا ما به داشتن بازیکنی بزرگ مثل رونالدو یا مسی علاقمند هستیم همانطور که من عاشق کار با بهترین بازیکنان جهان هستم اما دورانی وجود دارد که شما نمیتوانید برای چنین بازیکنانی اقدام کنید. اینتر در تابستان نمیتوانست 100 میلیون یورو برای رونالدو به رئال بدهد و همچنین قادر نبود دستمزدی که او تقاضا داشت را بپردازد. باید با طرفداران صادق بود و به آنها آنچه که انجامش غیر ممکن است را گفت اما در حال تلاش هستیم تا اینتر را در اسرع وقت به مسیر کسب جامها بازگردانیم. سانینگ جاه طلب است و آنها میخواهند اینتر را دوباره بعنوان قهرمان ببینند و دوم، سوم یا چهارم شدن آنها را راضی نخواهد کرد. ما همچنان پارامترهای فیرپلی مالی یوفا را در نظر خواهیم داشت و به آن توجه خواهیم کرد اما دیگر با قراردادی که چند سال قبل با یوفا بسته بودیم سرو کار نخواهیم داشت و آن یک مسئله برای ما نخواهد بود. استراتژی نقل و انتقالاتی ما بر اساس بازیکنان با کیفیتی است که میتوانند اینتر را رشد دهند و همچنین استراتژی ما بر اساس افزایش بودجه خواهد بود یعنی ما نمیتوانیم فقط خرید کنیم؛ به فروش نیاز داریم تا بودجه افزایش یابد.

بهترین مدیر سال 2018 ایتالیا در مورد احتمال بازگشت مورینیو به اینتر و همچنین از دست دادن زانیولو و لئوناردو بونوچی نیز گفت:

تعجب نکردم که او پس از اخراج از منچستر به ما لینک شد چون ما در دوره ای زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی رونق داشته و همه چیز در آنجا وجود دارد. به شیوه ای منطقی کار میکنیم و تحت تاثیر این مسائل قرار نمیگیریم. فقط به پروژه ای که داریم نگاه میکنیم. یک سال و نیم است که پروژه را با اسپالتی آغاز کرده ایم و مدتی طولانی با او به کار ادامه خواهیم داد. بونوچی قربانی معامله ی ما با جنوا برای میلیتو و موتا شد. اگر این قربانی شدن بونوچی باعث شده که ما با ورود موتا و میلیتو سه گانه بگیریم پس ارزشش را داشت. امیدوارم در آینده این حرف را در مورد زانیولو بزنیم یعنی امیدوارم در آینده بگوئیم که ورود ناینگولان در سال 2018 باعث شد که ما به موفقیت برسیم درنتیجه ارزشش را داشته که زانیولو را قربانی کنیم.
    

هیچ نظری وجود ندارد