اخبار برگزیده

22 مارس 2019

دی مارتزیو: اینتر برخلاف میلان هنوز برای جذب بارلا قدمی بر نداشته است

22 مارس 2019

مارکا: احتمال معاوضه ی ایکاردی و کواچیچ

22 مارس 2019

کیتا ماندن در اینتر را میخواهد اما تخفیف قابل توجهی از موناکو نیاز است

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی نهم ژانویه

 

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز چهارشنبه 19 دی ماه:

 

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت موافقت با انتقال قرضی گابریل باربوسا به فلامینگو یک حرکت استراتژیک از جانب اینتر است زیرا آنها میتوانند در راه جذب لینکلن مهاجم 18 ساله ی این باشگاه برزیلی که مورد توجه باشگاههای زیادی در اروپا قرار دارد در موقعیت مناسبی قرار بگیرند.
  2. به گزارش کالچو مرکاتو نمایندگان هکتور هررا در تلاش هستند پاسپورت پرتغالی او را دریافت کنند. ایجنت او بزودی در ایتالیا حضور خواهد یافت تا با اینتر و رم دیدار کند. تا این لحظه اینتر وضعیت بهتری برای جذب آزاد وی دارد. این هافبک مکزیکی در حال حاضر 2 میلیون یورو بعلاوه پاداش ها در فصل دریافت میکند و میخواهد در تیم جدیدش که باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد این رقم حداقل دو برابر شود.
  3. به گزارش گلوبو اسپورته، فلامینگو پس از باربوسا اکنون میراندا را میخواهد. آنها پیشنهاد 4 میلیون یورویی برای جذب این مدافع باتجربه به اینتر ارائه کرده اند ولی از دید اینتر این رقم پایین محسوب میشود. با این حال مذاکرات ادامه خواهد یافت.
  4. به گزارش اسکای، اینتر خرید دائمی کیتا بالده را ارزیابی خواهد کرد و اگر شرایط وجود داشته باشد او به طور دائمی به اینتر می پیوندد.
  5. به گزارش توتو اسپورت اینتر 8 تا 10 میلیون یورو برای میراندا میخواهد و اگر او در ژانویه فروش رفت فورا برای جذب یواخیم اندرسن مدافع سمپدوریا اقدام میکند.
    

هیچ نظری وجود ندارد