اخبار برگزیده

20 ژوئن 2019

اضافه شدن درصد فروش راه حل توافق اینتر و هرتابرلین برای لاتسارو

20 ژوئن 2019

سمپدوریا در جلسه چهارشنبه با اینتر تقاضای جذب باستونی را کرده است

20 ژوئن 2019

“با سه یا چهار بازیکن قرارداد امضا میکنیم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

سه گزینه ی اینتر در صورت جدایی ایکاردی

 

اینتر دات آی آر _ اگر ایکاردی در تابستان اینتر را ترک کند اینتر سه گزینه در لیست خود خواهد داشت.

 

اگر اینتر و مائورو ایکاردی برای تمدید قرارداد به توافق نرسند آنگاه اگر تیمی در تاریخ اول تا 15 ماه جولای بند آزاد سازی 110 میلیون یورویی او را فعال کند کاری از دست اینتر به منظور حفظ مهاجم خود برنمی آید و در این صورت آنها به دنبال یک جایگزین خواهند رفت. کوریره دلا اسپورت بدون فراموش کردن حضور لائوتارو مارتینز در تیم، گزارش میدهد سه نام بدین منظور در لیست اینتر وجود دارد: پیاتک از جنوا، ورنر از لایپزیش و رودریگو از والنسیا.

پیاتک نامی است که با درخشش در این فصل، باشگاههای بزرگی را به خود علاقمند کرده است. باتوجه به اینکه احتمال دارد برای این مهاجم لهستانی مزایده به راه بیفتد اینتر کار ساده ای ندارد اما دو باشگاه در تابستان گذشته نقل و انتقالاتی بین یکدیگر داشتند(سپره، سالسیدو، رادو و والیتی) و در آینده ای نزدیک یکبار دیگر نیز روی میز مذاکره خواهند نشست تا در مورد بازگرداندن رادو به سن سیرو و دائمی کردن انتقال سالسیدو مذاکره کنند. این یک فرصت خواهد بود تا برای پیاتک نیز مذاکره کنند.

تیمو ورنر مهاجم تیم ملی آلمان که در این فصل 11 گل به ثمر رسانده نامی شناخته شده تر و اثبات شده تر از پیاتک است. او در ماههای اخیر به رئال مادرید لینک شده اما جدی نبوده است. قیمت فعلی ورنر 70 میلیون یوروست و اگر گلزنی ها ادامه دار باشد به این رقم افزوده خواهد شد. لایپزیش باشگاه ثروتمندی است و نیازی به فروش ندارد و بنابراین پیشنهادی بالا نیاز است.

رودریگو مهاجم 27 ساله و برزیلی الاصل تیم ملی اسپانیا پاسپورت اسپانیایی دارد و فصل گذشته 16 گل با لباس والنسیا به ثمر رساند تا بهترین فصل دوران حرفه ای خود را تجربه کند که در نتیجه باعث شد رئال مادرید به او علاقمند شود. با این حال رودریگو که در قراردادش بند آزاد سازی 120 میلیون یورویی وجود دارد در این فصل فقط دو گل به ثمر رسانده است تا بتوان در مورد او گفت هرگز نتوانسته خودش را بعنوان یک گلزن بالفطره تمییز دهد.

    

هیچ نظری وجود ندارد