اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

مصاحبه ی مفصل با اشکرینیار؛ صحبتها در مورد گودین، تمدید قرارداد و …

 

اینتر دات آی آر _ مدافع نراتزوری ها میگوید دوست دارد لوبوتکا هم تیمی او در تیم ملی اسلواکی در اینتر باشد.

 

توتو اسپورت در چاپ روز پنجشنبه ی خود مصاحبه با میلان اشکرینیار را منتشر کرده است. گزیده ای از مهمترین صحبتهای او را میخوانید:

همه میدانند که من میخواهم در اینتر باقی بمانم. روابطی عالی با باشگاه و مدیرانش دارم. در مذاکرات برای تمدید قرارداد قرار داریم و به تمدید قرار داد نزدیک شده ایم. امضای قرارداد جدید در ماه آینده؟ بهترین زمان برای انجام آن را پیدا خواهیم کرد. در طول دوران ورزشی خود جامی را نبرده ام و برای کسب جام به اینتر آمده ام. باشگاه مدتهاست جامی نبرده و بدست آوردن آن را میخواهد و این رویای طرفداران است. اگر بتوانیم جامی را بالای سر ببریم من حتی خوشحال تر نیز خواهم بود. صحبت اسپالتی در مورد اینکه تیمی پول خرید من را ندارد؟ من فکر میکنم این شوخی بود. من میدانم که او پس از بازی با بارسلونا گفت ارزش من بالای 100 میلیون یوروست اما من به آن معتقد نبودم و به آنهایی که از من این سوال را پرسیدند نیز پاسخ دادم که این درست نیست اما این تعریف اسپالتی چیز زیبایی بود. با این حال قیمت اهمیت ندارد و عملکرد در زمین مهم است. احساس فشار میکنم؟ نه. بازیکنانی وجود دارند که بخاطر برخی شایعات احساس فشار میکنند اما برای من اینگونه نیست.

مدافع اسلواک در ادامه افزود:

کم گل زدن اینتر؟ ما شانسهای زیادی ایجاد میکنیم اما متاسفانه نمیتوانیم نهایت استفاده را از آنها ببریم. راه حل ساده است و ما باید به جزئیاتی که میتواند بازده را تغییر دهد توجه بیشتری کنیم. هدف ما این است که در بازی هایمان گل دریافت نکنیم زیرا در این صورت میتوانیم با زدن یک گل بازی را به نفع خود تمام کنیم. آنالیز مهاجمان حریف؟ من سه سال است که در ایتالیا حضور دارم بنابراین اکثر مهاجمان لیگ را میشناسم. در غیر این صورت ویدئوهای اضافی را علاوه بر ویدئوهایی که کادر فنی برای ما آماده میکنند می بینم. انجام این کار باعث خواهد شد تا شناخت بیشتری از آنهایی که قرار است مقابلشان قرار بگیرم پیدا کنم. نحوه مهار کردن ایکاردی؟ هنگامی که در سمپدوریا بودم دو بار مقابلش قرار گرفتم. او یک مهاجم متفاوت است زیرا شاید شما او را برای 10 دقیقه نبینید و سپس به یکباره او توپ را لمس میکند و دروازه را باز میکند. در تمرینات نیز این موضوع رخ میدهد. برای من مهار مهاجمی مثل ایکاردی به دلیل آنچه که او میتواند در مواقع کاهش توجهات انجام دهد پیچیده تر است. من مهاجمانی را ترجیح میدهم که در تمام جریان بازی من را مشغول کنند. رونالدو؟ او عالی است و در کار با توپ و تغییر مسیر سریع میباشد. فکر میکنم در بازی رفت با یووه به خوبی توانستیم او را محدود نگه داریم. هافبک بودن من در گذشته کمکی برای بازیسازی در دفاع ؟ بله ذهنیت یک هافبک با من باقی می ماند زیرا من تازه 5 یا 6 سال است که مدافع میانی شده ام. به بازیسازی علاقه دارم. بهترین دفاع دنیا؟ فکر میکنم سرخیو راموس. او لیگ قهرمانان زیادی را فتح کرده و گلهای زیادی نیز به ثمر رسانده است. به بازی فن دایک نیز علاقه دارم. من بازی های داوید لوئیز و تیاگو سیلوا را نیز زیاد دیده ام زیرا میخواهم از همه ی این قهرمانان چیزهایی یاد بگیرم. دیگو گودین؟ او میتواند تجربه و ذهنیت پیروزی را به اینتر بیاورد. او کسی است که جامهای زیادی برده و میتواند کمکی برای بهتر شدن اینتر باشد. دی فرای؟ اوضاع با او خوب است. احساس خوبی بین ما وجود دارد. ما در کمپ آپیانو نیز هم اتاقی هستیم اما خوشبختانه ما همیشه در مورد فوتبال صحبت نمیکنیم. اسپالتی؟ او مربی خوبی است و مشکلی با کسی ندارد. گاهی اوقات او خیلی با ما رو راست است و گاهی اوقات نیز شرایطی وجود دارد که او ترجیح میدهد با صدای بلند با ما صحبت کند تا مسائل را بهتر به ما گوشزد کند.

اشکرینیار در انتهای صحبتهایش نیز گفت:

دستور العمل کاهش فاصله با یووه؟ اگر شما مصاف های قبلی اینتر و یووه را به یاد آورید ما آنها را باخته ایم اما بخاطر برخی اپیزودها این شکستها رخ داده است. بعنوان مثال در آخرین تقابل ما در تورین، ما دو یا سه شانس خوب گلزنی ایجاد کردیم که میتوانستیم با تبدیل به گل کردنشان از آنها جلو بیفتیم و سپس آنها بخاطر بی دقتی ما، دروازه ما را باز کردند. قدرت آنها همین است. آنها بازیکنانی دارند که میتوانند پیروزی را برایشان به ارمغان بیاورند. آنها بازی هایی را که خوب بازی نمیکنند نیز میتوانند ببرند و ما این ویژگی را نداریم. باید یاد بگیریم با ثبات تر باشیم و بردن دو یا سه بازی پشت سر هم کافی نیست. حذف از لیگ قهرمانان؟ متاسفانه حذف شدیم اما خاطره ی ما خاطره ی زیبایی است. بازی اول برابر تاتنهام که ما در دقیقه آخر بازی را بردیم هیجان انگیز بود. همچنین شنیدن سرود لیگ قهرمانان قبل از آغاز بازی نیز لرزاننده بود(مو به تن سیخ شدن). لیگ اروپا؟ باید تلاش کنیم تا آنجا که ممکن است پیش برویم و به فینال برسیم. یک هموطن که من حضور آن را در اینتر میخواهم؟ لوبوتکا هافبک سلتاویگو. او میتواند به بازیکنی عالی تبدیل شود. او مرا به یاد توریرا هافبک سابق سمپدوریا و فعلی آرسنال می اندازد. میدانم که اینتر فصل قبل او را دنبال میکرد. آسیلیو سال قبل از من در مورد لوبوتکا پرسید و من در آن زمان در پاسخ گفتم که او آماده ی بازی در سری آ است.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد