اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اخبار کوتاه

 

اینتر دات آی آر _ مروری بر مهمترین اخبار 24 ساعت اخیر:

 

  1. به گزارش منبع معتبر اکیپ پاریسن ژرمن در آخرین ساعات نقل و انتقالات ژانویه به سراغ جذب ژائو ماریو آمد اما پاسخ مثبتی از طرف اینتر دریافت نکرد. دیگر منبع فرانسوی به نام پاریس یونایتد روز پنجشنبه گزارش داده بود کیا جورابچیان موکل پرتغالی خود را به پی اس جی پیشنهاد کرده بود.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، جزئیات معاوضه ی گراویلون و زاپا بین دو باشگاه اینتر و پسکارا بدین گونه بوده است: اینتر برای بازگرداندن بازیکن سابق خود علاوه بر زاپا که خود 3 میلیون یورو ارزش داشته، 3 میلیون یورو دیگر نیز به دلفین ها پرداخت کرده است. این رقم فروش زاپا، 3 میلیون یورو سود برای اینتر محسوب میشود که تا 30 ژوئن رقمی مفید خواهد بود. اینتر بند بازخرید زاپا با 5 میلیون یورو را برای دو سال در اختیار خواهد داشت.
  3. لوچانو اسپالتی در مصاحبه ی خود پس از دیدار برابر لاتزیو از این موضوع که چرا جوزپه ماروتا درخواست جدایی ایوان پریشیچ را رسانه ای کرده گلایه داشته زیرا این کار تنش زا بوده است.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت گزینه ی اصلی اینتر برای جانشینی اسپالتی در آینده ای نزدیک (احتمالا تابستان) هموطنش آنتونیو کونته است اما احتمال داشتن شانسی دیگر برای سرمربیگری در لیگ برتر انگلستان (منچستریونایتد) سرمربی سابق چلسی و یووه را وسوسه میکند.
  5. به گزارش اکثر منابع معتبر ایتالیایی پارما کار انتقال گابریل برازائو گلر جوان برزیلی را روز پنجشنبه تمام کرد و او قبل از انتقال به اینتر در تابستان به صورت قرضی در این باشگاه به کار ادامه خواهد داد.
    

هیچ نظری وجود ندارد