اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“چند سال بدون جام بودن باشگاه اینتر، تقصیر من نیست”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی افعی ها بر این عقیده است که طرفداران نباید پریشیچ را مورد خشم خود قرار دهند زیرا این به نفع افراد سودجو و به ضرر تیم است.

 

اینتر فردا شب از ساعت 20:30 در جوزپه مئاتزا به مصاف بولونیا خواهد رفت. صحبتهای امروز لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری قبل از این دیدار:

به منظور پی بردن به آنچه در طول یک مسابقه برای ما غلط پیش رفته آن بازی را تجزیه و تحلیل میکنیم و واضح است که همیشه چیزهایی برای بهتر شدن وجود دارند اما تیم در مسابقه روز پنجشنبه برابر لاتزیو متعادل نشان داد. درست است که لاتزیو در نیمه اول بهتر از ما بود اما آنها در نیمه دوم و وقتهای اضافه تحت فشار ما قرار گرفتند. از لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا که دو رقابتی مهم هستند کنار رفته ایم ولی با این حال باید به کار کردن به نحوی درست ادامه دهیم و روی آنچه میخواهیم بسازیم متمرکز شویم. فقط با تقویت ساختارمان میتوانیم در موقعیت کسب جامها و موفقیتها قرار بگیریم. طرفداران حق دارند که برای قهرمان شدن تیمشان بی تاب هستند زیرا سالهاست باشگاه جامی کسب نکرده اما من نمیتوانم همه تقصیرهای دور بودن باشگاه از جام در این مدت را گردن بگیرم. به منظور تحکیم کردن چیزهای مثبتی که تاکنون بدست آورده ایم و همچنین چیزهایی که در آن هنوز باید بهتر بشویم به زمان نیاز داریم. تفاوت و فرق زیادی در آنچه که ما در حال انجامش هستیم و آنچه باید انجام می دادیم نمی بینم.

آنتونیو کونته ساعاتی قبل از دیدار با لاتزیو در نزدیک دفتر باشگاه اینتر دیده شد و او در سوال به اینکه آیا با ماروتا دیدار داشته اعلام کرد اظهارنظری نمیکند و این موضوع باعث شده فشار روی اسپالتی بیشتر شود. سرمربی افعی ها در این مورد گفت:

وقتی شما روی یک داستان تکراری زوم میکنید به نظر میرسد که شما در تلاش برای ایجاد اختلاف نظری هستید که وجود ندارد. کونته هرکجا که دلش میخواهد میتواند برود و ماروتا نیز فقط به خیر و صلاح اینتر فکر میکند. چیزهایی که در رسانه ها به تصویر کشیده شده روش کار او نیست و آنچه ما میخوانیم و میشنویم توهین به حرفه ای بودن اوست. ماروتا میداند چگونه کارش را انجام دهد و شما در رسانه ها او را مثل شخصی آماتور نشان می دهید! از اینجا شروع میکنم که چرا ماروتا باید با کونته در دفتر باشگاه اینتر دیدار کرده باشد؟ این با واقعیت جور در نمی آید. آنچه در این مورد نوشته اند بسیار خنده دار است(اگر میخواستند دیدار کنند خارج از دفتر باشگاه ملاقات میکردند).

اسپالتی در مورد وضعیت پریشیچ و ناینگولان نیز گفت:

شرایط فاجعه بار نیست. برخی از شما ژورنالیستها حتی سعی میکنید تا تلقین کنید ناینگولان هنگام زدن ضربه پنالتی خود انگیزه ای نداشته است. با توجه به اینکه تقویم فشرده ای داریم نباید شرایط را برای او سخت کنیم. شاهد این هستم که تیم ، فوتبال خود را بازی میکند و فقط برخی از جزئیات در تیم گُم است. پریشیچ به ویژه دیروز بخوبی تمرین کرده و درخواست جدایی او دیگر مربوط به گذشته است. ایوان در اختیار ماست و اگر آنچه انتظارش را از او دارم از همین حالا به من نشان دهد از بازی دادن به او خوشحال میشوم. در روزنامه ها میخوانم که حتی پریشیچ از دست من عصبی است اما این من بودم که به او مرتبا بازی داد. انتقاد من از ماروتا بخاطر رسانه ای کردن درخواست جدایی پریشیچ؟ من گفتم که بهتر بود درخواست جدایی او را در رسانه ها تایید نکنیم اما من صراحتا ماروتا که صادقانه با موضوعی که فاش شده بود رفتار کرد را هدف قرار ندادم ولی بهتر بود که آن را نمیگفتم. از طرفداران میخواهم متحد باقی بمانند و تیم را محفوظ نگه دارند. پریشیچ در وضعیتی قرار گرفت که ممکن است برخی طرفداران را تحریک کند اما او بازیکن ماست و ما باید نتایج را از بازی فردا به خانه بیاوریم. در غیر این صورت در خطر تضعیف کردن خودمان و دادن قدرت به افرادی که میخواهند بین ما جدایی ایجاد کنند قرار میگیرم.

 

    

یک نظر

  • اسپالتی عزیز شما دوسال تو این تیم هستی بدون شک از شما و تیمت انتظار جام میرود وگرنه بنا بر نتیجه نگرفتن بود که مربی های پیشین بودند چرا دست به تغییر کادر فنی زدیم اینجا اینترمیلان نه آ اس رم