اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بازیکنان پشت من هستند”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید امشب اولین باری نبوده که در دوران سرمربیگری خود با استقبال بد طرفداران رو به رو شده و آخرین بار نیز نخواهد بود.

 

پس از شکست مقابل بولونیا، لوچانو اسپالتی به اسکای گفت:

ما مشکلاتی در بازی امشب برای خود ایجاد کردیم. در این مواقع و هنگامی که نا امنی و تزلزل وجود داشته باشد تیم اشتباه میکند و تیم حریف فورا به گل میرسد. اگر شخصیت قوی نداشته باشید نمیتوانید واکنش نشان دهید و ما باید در این زمینه پیشرفت کنیم. هر بار که پایین تر از سطح مان ظاهر میشویم اشتباهاتی اساسی انجام میدهیم. من فکر میکنم بازیکنان پشت من هستند و از دستورات من پیروی میکنند اما فقط باید جنگجو تر نشان دهند و نیاز دارند به کار سخت در تمرینات ادامه دهند. تیمهای دیگر در جنگیدن بهتر از ما عمل میکنند. سوتها در ورزشگاه نگرش من را تغییر نخواهد داد و این سوت زدنها و هو شدن ها را قبلا نیز تجربه کرده ام و آخرین بار نیز نخواهد بود. درک میکنم که طرفداران پول زیادی برای بلیط هایشان میپردازند و آنها بازی خوبی را از تیمشان میخواهند. طرفداران شایسته چیزهای بهتری هستند زیرا تیمشان اینتر نام دارد. بردن رانوکیا به خط حمله؟ سعی داشتیم در اواخر بازی با ارسال هایمان توپ را به محوطه برسانیم و من میخواستم از توانایی های او روی هوا استفاده کنم. رانوکیا یکی از بهترین بازیکنان سری آ روی هواست و در بازی امشب نیز او یک ضربه به داخل چارچوب زد و با سرش روی دو یا سه توپ تاثیر گذاشت اما محل ورود آن توپها جایی از محوطه بود که بازیکنان کافی از ما در آنجا حضور نداشتند.
    

3 نظر

  • با دیدن بازیای تیم اسپالتی براحتی میشه متوجه شد اینتر اسپالتی یکی از ضعیف‌ترین تیمای سریA رو توپای شروع مجدد مثه کاشته‌ها و کرنرهاس؛ هر دفعه که اینجور توپا ارسال میشه رو دروازه حریف کاملا مطمئنم که اصن خطرساز نیست...تاکتیک سانتر از جناحین اسپالتی واقعا یه فاجعه‌س که واسه دومین فصل پیاپی داره با این تاکتیک کار میکنه، که دیشب اوج کارش رو با اضافه کردن مدافعی مثه رانوکیا به خط حمله نشون داد تا ماهارو یاد مربیای لیگ خودمون بندازه زمانی که مهدی هاشمی‌نشب تو تاج و پرسپولیس همین نقش رو داشت... ازون بدتر وجود کلکسیونی از بازیکنای درجه۲ تو تیمه که از بس iQ پایینی دارن که هیچ امیدی به حرکات انفرادیشون نیس...مهاجم داریم  لوتارو مارتینز ملقب به ال‌تورو (گاو نر)، ولی با فرصت سوزیاش تو بازیا نشون داده که حتی بزغاله هم نیس چه برسه به گاو نر، اونوخت گابی‌گل (آقای‌گل نیم‌فصل لیگ برزیل) رو که کیا جورابچیان با اون قراردادش کرد تو پاچه تیم، باس بخاطر ال‌توروی بزغاله برگرده برزیل بازیشو ادامه بده...بهرحال وختی بازیکنای بی‌کیفیت نیمکت‌نشین ابتدای فصل شدن بازیکنای اصلی ترکیب ۱۱نفره‌ی تیم، بایدم جلو بولونای ته‌جدولی تو خونه ببازیم... واقعا هنوزم واسه‌م سواله که این مربی چطور قبل اومدنش تونس تو رم بمونه خوب کار کنه که سکان‌دار پروژه‌ی بزرگ سانینگ بشه :( بدبختی اینه که با این کچل اول فصل تمدید هم کردیم :(