اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار از وضعیت اسپالتی و گزینه های جانشینی وی

 

اینتر دات آی آر _ مشروح کاملی از اخبار 24 ساعت اخیر در مورد وضعیت اسپالتی از منابع مختلف ایتالیایی:

 

این اخبار را با خبر روز دوشنبه ی گاتزتا دلا اسپورت آغاز میکنیم که اعلام کرد اگر اینتر در بازی هفته آینده برابر پارما نیز نمایش و نتیجه ای مشابه با دیدار برابر بولونیا و تورینو داشته باشد بدون شک لوچانو اسپالتی از کار برکنار خواهد شد. پس از شکست خانگی برابر یاران سینیشا میهایلوویچ مدیران اینتر دو جلسه جداگانه برگزار کرده اند. اولی پس از بازی و در رختکن به مدت 20 دقیقه بود که اسپالتی نیز در آن حضور داشت (جلسه گاردینی، ماروتا و اسپالتی) و دومی نیز جلسه ای بین مدیران بود که 30 دقیقه به طول انجامید. نتیجه این بوده که تا بازی با پارما سرمربی سابق رم در پست خود باقی بماند. در آن بازی علاوه بر نتیجه کیفیت بازی تیم نیز برای مدیران مهم خواهد بود. همچنین در انتهای گزارش هم آمده اخراج اسپالتی 20 میلیون یورو هزینه روی دست باشگاه اینتر خواهد گذاشت(این قیمت به طور ناخالص است) چراکه اسپالتی تا 2021 با اینتر قرارداد دارد و سالی 4.5 میلیون یورو دستمزد میگیرد. ساعاتی پس از این خبر اسکای گزارش داد اسپالتی در تمرینات روز دوشنبه با بازیکنان خود صحبت کرد و از آنها خواست در بازی روز شنبه برابر پارما واکنش نشان دهند. آنچه که هرکسی میخواهد ببیند فقط نتیجه و پیروزی نیست بلکه عملکرد کلی تیم نیز هست.

ساعاتی پس از این خبر کوریره دلا سرا گزارش داد پس از بازی اینتر و بولونیا مدیریت حمایت خود از اسپالتی را اعلام کرد ولی این روزنامه مدعیست این حمایت بدین معنی نیست که سایه آنتونیو کونته از نیمکت اینتر کنار رفته است. ماروتا تماس ها با کونته را تکذیب کرده اما این یک استراتژی عادی و رایج از طرف این مدیر باتجربه بوده که هم برای هشدار به اسپالتی مورد استفاده قرار گرفته و هم برای حفاظت و حمایت از این مربی . هدف اینتر در ادامه ی فصل بدست آوردن سهمیه لیگ قهرمانان است و اگر رسیدن به این سهمیه درخطر نباشد اسپالتی در جایگاهش باقی خواهد ماند. با این حال در بازی با پارما باشگاه از اسپالتی و بازیکنان یک واکنش قوی و مهم همراه با نتیجه میخواهد. اگر در آن بازی نیز اینتر شکست بخورد وضعیت اسپالتی وارد بحران خواهد شد.

لارپوبلیکا در چاپ روز سه شنبه ی خود آورده از اولتیماتوم به اسپالتی خبری نخواهد بود اما مالکان و مدیران باشگاه از مسابقه با پارما یک روند صعودی و تمایل به تغییر را در تیم میخواهند و آنها پس از سه بازی در سری آ مقابل پارما، سمپدوریا و فیورنتینا و همچنین دو بازی رفت و برگشت برابر راپید وین در لیگ اروپا ارزیابی دیگری در مورد وضعیت سرمربی تیم خود انجام خواهند داد(پس از این 5 بازی که آخرین آن دیدار با فیورنتینا است تصمیم نهایی در مورد اسپالتی گرفته خواهد شد). برای تابستان نیز ماروتا، کونته را به مورینیو ترجیح میدهد.

در انتها نیز به خبر لیبرو اشاره میکنیم؛ این روزنامه گزارش میدهد ژوزه مورینیو بازگشت به اینتر را میخواهد و ژرژ مندس ایجنت او با هدف بازگرداندن آقای خاص به ایتالیا به دنبال برقراری تماس با ماروتا و آسیلیو بوده است. آنتونیو کونته نام اول بپه ماروتا است اما نام مورینیو را نیز نباید نادیده گرفت و احتمال آغاز شدن مذاکرات با او در هفته های آینده وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

    

3 نظر

  • من موندم این که تا آخر این فصل قرارداد داشت چه دلیلی داشت قراردادش رو تمدید کنین صبر ميکردين تا نتايج امسالش رو ببينين بعد اگه اوکی بود تمدید میکردین نه اینکه از هول رفتين سه دیگه تمدید کردین حالا من ... پشيمونينخدایی مديرامون عقل ندارن
  • من موندم این که تا آخر این فصل قرارداد داشت چه دلیلی داشت قراردادش رو تمدید کنین صبر ميکردين تا نتايج امسالش رو ببينين بعد اگه اوکی بود تمدید میکردین نه اینکه از هول رفتين سه دیگه تمدید کردین حالا مثل... پشيمونين خدایی مديرامون عقل ندارن