اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“اینتر در انتهای فصل رتبه سوم را کسب خواهد کرد. پریشیچ…”

 

اینتر دات آی آر _ اسطوره نراتزوری ها میگوید حتی با اینکه اینتر سه بازی موفق به کسب برد نشده اما آنها نباید نگران کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشند.

 

اینتر در آغاز سال جدید میلادی در سه بازی خود در سری آ موفق به کسب پیروزی نشده است که این باعث شده کسب سهمیه لیگ قهرمانان به شرطی که این روند ادامه پیدا کند به خطر بیفتد. نیکولا برتی هافبک هجومی سابق نراتزوری ها که 10 سال در اینتر حضور داشت و یک اسکودتو و دو لیگ اروپا را کسب کرد به گاتزتا دلا اسپورت گفت:

وضعیت برای اینتر پیچیده نیست. تیم قدرتمند است. نتایج در چند بازی اخیر بدست نیامده بنابراین کمی باور در تیم از دست رفته است اما اینتر نباید هیچگونه نگرانی و ترسی را به خود راه بدهد. برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان رقابتی طولانی تا انتهای فصل با میلان انتظار میرود اما من شک ندارم که جایگاه سوم در انتهای فصل به اینتر خواهد رسید و میلان هم پایین تر از اینتر قرار میگیرد و چهارم خواهد شد. من در رختکن تیم نیستم اما آنچه که من اخیرا در زمین مسابقه به عنوان نگرش تیم دیده ام برای من آزار دهنده نیست و برعکس، حس مثبتی برای من به وجود می آورد. بعنوان مثال ایوان پریشیچ؛ او به نظر میرسید تیم را ترک میکند و از ترکیب تیم بیرون ماند اما در بازی با بولونیا بازگشت و من بسیار آن را دوست داشتم. ایوان یکی از بهترین بازیکنان در زمین بود و از خود شخصیت نشان داد. پریشیچ نشان داد به تیم اعتقاد دارد. در برابر لاتزیو در کوپا ایتالیا نیز او نگرشی درست داشت. آیا شما چگونگی نزدیک بودن او به بازیکنانی که باید در ضربات پنالتی پشت ضربه قرار میگرفتند را دیدید؟
    

هیچ نظری وجود ندارد