اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

مهمترین اخبار 24 ساعت اخیر

 

اینتر دات آی آر _ مروری بر مهمترین اخبار 24 ساعت اخیر:

 

  1. به گزارش کالچو مرکاتو اینتر در تابستان به میراندا مدافع ناراضی خود اجازه جدایی خواهد داد. نراتزوری ها در ژانویه به او اجازه جدایی ندادند زیرا پیشنهادات رسیده قرضی بودند و نه دائمی. ورود دیگو گودین بر این تصمیم تاثیر زیادی داشته است.
  2. به گزارش اکیپ دلیل محرومیت یان کارامو توسط باشگاه بوردو (تا اطلاع ثانوی)، مجادله او با کمک مربی این تیم فرانسوی بوده است.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت ایوان راکیتیچ از رئیس بارسلونا خواسته در تابستان با جدایی او موافقت شود زیرا ورود ربیو و دی یونگ به بارسلونا شانس بازی او را به شدت پایین می آورد. اینتر میتواند با حدود 30 میلیون یورو این هافبک کروات را بخدمت بگیرد.
  4. به گزارش Manchester Evening News منبع نزدیک به باشگاه منچستر یونایتد، این باشگاه در تابستان برای جذب یکی از بین کولیبالی از ناپولی یا اشکرینیار از اینتر اقدام خواهد کرد.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز اینتر تماس ها با ایجنت هیسای مدافع راست ناپولی که نیمکت نشین مالکوی شده را آغاز کرده است. جذب او در تابستان به شرطی ممکن است که دی لورنتیس مالک ناپولی کمتر از رقم بند آزاد سازی او را طلب کند(دادن تخفیف).
  6. به گزارش توتو اسپورت ژوزه مورینیو شب گذشته در یکی از هتلهای شهر میلان با ژرژ مندس ایجنتش دیدار کرده است. با این حال این مربی هنوز با مدیرانی از اینتر دیدار نکرده است. شکی نیست که او و کونته در بین گزینه های اینتر برای جانشینی اسپالتی هستند.
  7. به گزارش بی بی سی آرسنال به ایوان پریشیچ و نمایندگانش وعده داده بود نهایت تلاشش را میکند تا این وینگر کروات را در ژانویه به تیم خود منتقل کند اما آنها نتوانستند پاسخ مثبت اینتر را بگیرند.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد