اخبار برگزیده

19 آگوست 2019

“ایکاردی به موناکو نخواهد رفت”

19 آگوست 2019

اسکای ایتالیا: اینتر دو پیشنهاد برای ایکاردی دریافت کرده است؛ جزئیات

19 آگوست 2019

منچستر یونایتد نیمی از دستمزد سانچز را پرداخت می کند؛ به روز رسانی

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه

 

اینتر دات آی آر _ چهار خبر کوتاه دوشنبه یازدهم فوریه:

 

  1. به گزارش کوریره دلا اسپورت، بورخا والرو که اخیرا با مصدومیتی مواجه شده بود برای بازی پنجشنبه با راپیدوین اتریش در دسترس خواهد بود. اشکرینیار و بروزوویچ در آن بازی محروم هستند و حضور والرو از آنجایی که گالیاردینی و ماریو نیز نامشان در لیست اروپایی وجود ندارند میتواند مهم باشد.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت، گل لائوتارو مارتینز به پارما یک سیگنال خوب به طرفدارانی میدهد که میگفتند این بازیکن آرژانتینی یک گابریل باربوسای دیگر برای اینتر است. اینتر از همان ابتدا شکی در مورد انجام سرمایه گذاری برای جذب مارتینز نداشت.
  3. به گزارش اسپورت مدیاست، علاوه بر بایرن مونیخ و آرسنال، دو باشگاه اینتر و یوونتوس نیز به جذب دومنیک سوبوسلای (Szoboszlai) هافبک اهل کشور مجارستان که در باشگاه ردبول سالزبورگ اتریش عضویت دارد و قیمتش حدود 10 میلیون یورو است علاقمند هستند.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز میلان اشکرینیار در آستانه تمدید قرارداد با اینتر تا سال 2024 است. پیشنهاد اینتر به او دستمزد 3.3 میلیون یورویی در فصل است که با پاداش هایی نسبتا ساده میتواند به 4 میلیون یورو نیز برسد. در این قرارداد بند آزاد سازی وجود نخواهد داشت.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز، دنیله پادلی و اینتر تا ماه آینده جلسه ای خواهند داشت تا در مورد آینده صحبت کنند. قرارداد این دروازه بان فقط تا تابستان با نراتزوری ها اعتبار دارد.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد