اخبار برگزیده

19 آگوست 2019

“ایکاردی به موناکو نخواهد رفت”

19 آگوست 2019

اسکای ایتالیا: اینتر دو پیشنهاد برای ایکاردی دریافت کرده است؛ جزئیات

19 آگوست 2019

منچستر یونایتد نیمی از دستمزد سانچز را پرداخت می کند؛ به روز رسانی

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

رومانو: پاسخ منفی اینتر به دو وینگر از پرتغال؛ احتمال تغییرات در این پست

 

اینتر دات آی آر _ اینتر به جذب آزاد براهیمی و سالویو علاقه ای نشان نداده است.

 

به گزارش فابریتزیو رومانو در تابستان 2019 به احتمال زیاد اینتر، تغییرات زیادی در پست وینگر خواهد کرد و مدیران این باشگاه مدتی است که در فکر تقویت این پست هستند و رودریگو دی پائول از اودینزه مثالی برای این ادعاست. این وینگر آرژانتینی یک اولویت برای تابستان است هرچند جذب او میتواند به مربی فصل بعد نیز بستگی داشته باشد.

آنتونیو کاندروا و ایوان پریشیچ میتوانند در تابستان جدا شوند اما وضعیت دائمی شدن قرارداد قرضی کیتا بالده هنوز مشخص نیست و او تا انتهای فصل فرصت دارد ارزش خود را به مدیران اینتر نشان دهد. متئو پولیتانو نیز تنها بازیکنی در پست وینگر می باشد که ماندنش قطعی است زیرا نراتزوری ها با رضایت از عملکرد این وینگر ایتالیایی به دنبال دائمی کردن قرارداد قرضی او با پرداخت 20 میلیون یورو به ساسولو که رقمی مقرون به صرفه است هستند هرچند احتمال اینکه اینتر در مذاکرات با ساسولو بخواهد بازیکنی را به منظور وارد شدن به معامله برای کاهش این رقم پیشنهاد کند رد نمی شود. این موضوعات باعث شده تغییرات زیادی برای تابستان در پست وینگر انتظار برود.

در طول هفته های اخیر دو وینگر از لیگ پرتغال به آسیلیو پیشنهاد شده اند؛ اولی یاسن براهیمی وینگر پورتو است که در تابستان بازیکنی آزاد خواهد بود اما این بازیکن الجزایری برای اینتر متقاعد کننده نبوده و در حال حاضر اولویتی برای نراتزوری ها نیست. قبل از آن، ایجنت ادواردو سالویو وینگر آرژانتینی بنفیکا این بازیکن را به اینتر به منظور انتقالی آزاد در تابستان پیشنهاد کرد اما اینتر ضمن تشکر، این پیشنهاد را رد کرد و چند روز بعد قرارداد سالویو با بنفیکا تمدید شد.

    

هیچ نظری وجود ندارد