اخبار برگزیده

23 جولای 2019

خرید ویدال یا یک سورپرایز برای تقویت خط میانی؟

23 جولای 2019

تماس دی لورنتیس با ماروتا برای ایکاردی

23 جولای 2019

صحبتهای کونته و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یووه

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“اینتر باید دوباره به کسب قهرمانی ها عادت کند”

 

اینتر دات آی آر _ ماتریکس میگوید اینتر باید برای قهرمانی در لیگ اروپا تلاش کند زیرا این قهرمانی میتواند زمینه ساز قهرمانی های بعدی باشد.

 

در مصاحبه با یورو اسپورت سوئد، مارکو ماتراتزی میگوید که اینتر به منظور ادامه دادن به رشد خود، نیاز دارد مسیر اتلتیکو مادرید در سالهای اخیر را دنبال کند یعنی حداقل تلاش کند در لیگ اروپا قهرمان شود. خلاصه ای از صحبتهای او:

بله کاملا درست است. اینتر دارای تاریخ است و بازیکنان مناسبی نیز دارد و بنابراین تلاش برای قهرمانی در این رقابتها چیز درستی است. قهرمانی در این رقابتها باعث حضور در سوپرکاپ اروپا خواهد شد که به نوبه خود میتواند به اینتر اجازه دهد تا قهرمان لیگ قهرمانان را در آن تک بازی شکست دهد. در ایتالیا جمله معروفی وجود دارد که میگوید هنگامی که غذا میخورید اشتهایتان بیشتر میشود و اینتر نیز نیاز دارد به کسب قهرمانی ها عادت کند چیزی که برای 7، 8 سال اخیر شاهد آن نبوده ایم. فرقی هم نمیکند کدام جام باشد؛ چه لیگ اروپا، چه جام حذفی چه سایر جامها. قهرمان شدن کار برای قهرمانی های بعدی را ساده تر میکند. چه بازیکنانی میتوانند در لیگ اروپا تفاوت ایجاد کنند؟ بازیکنان زیادی در تیم هستند. ناینگولان، پریشیچ و ایکاردی که گلزن است و همچنین نباید نام اشکرینیار، هندانوویچ و دی فرای را نیز فراموش کرد. آنچه آنها اکنون نیاز به انجام دارند این است که فرمی که قبل از کریسمس داشتند را دوباره بدست آورند. در بازی های بعد از تعطیلات ژانویه، تیم خوش اقبال نبود و آنها ذهنیت درستی نیز نداشتند. اینتر نیاز دارد فرمی که در لیگ قهرمانان داشت و در آن جام خوب کار میکرد را بدست بیاورد. اگر اینتر به فرم خوب خود به ویژه تا قبل از ماه دسامبر برسد فکر میکنم مشکلی برای کسب دستاوردی مهم در لیگ اروپا وجود نداشته باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد