اخبار برگزیده

19 آوریل 2019

“اینتر؟ باشگاهی بزرگ و مقصدی جذاب برای تاگلیافیکو”

19 آوریل 2019

بزودی آغاز مذاکرات اینتر و رم برای پلگرینی؛ ورود رادو به معامله؟

19 آوریل 2019

“شاید در تابستان بتوانم راهی اینتر شوم”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

پنج خبر کوتاه چهارشنبه سیزدهم فوریه

 

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه روز چهارشنبه بیست و چهارم بهمن ماه:

 

  1. اتلتیکو مادرید تایید کرد شیمه ورسالیکو تحت عمل جراحی زانوی پایش قرار گرفته و بنابراین او چند ماه از میادین دور خواهد بود.
  2. به گزارش اسپورت، ایوان راکیتیچ در صورت رسیدن پیشنهاد 65 میلیون یورویی میتواند بارسلونا را ترک کند. اینتر، یوونتوس، بایرن مونیخ، چلسی و منچستریونایتد از علاقمندان به وی هستند.
  3. به گزارش اسکای، ترکیب احتمالی اینتر برابر راپیدوین اینگونه خواهد بود: هندانوویچ، سدریک، میراندا، دی فرای، آساموآ، وسینو، والرو، ناینگولان، پریشیچ، پولیتانو و مارتینز.
  4. به گزارش اسکای، اینتر احتمالا ایکاردی را به دلیل قوانین داخلی باشگاه جریمه خواهد کرد زیرا او با وجود اینکه توسط اسپالتی برای سفر به اتریش دعوت شده بود از این سفر خود داری کرد. اینتر پس از برگشت از اتریش در مورد وضعیت ایکاردی تصمیم خواهد گرفت که احتمال عدم دعوت او برای بازی با سمپدوریا وجود خواهد داشت. برخی منابع دیگر اسکای گزارش داده اند جریمه ای برای ایکاردی درکار نخواهد بود.
  5. به گزارش اکیپ باشگاه بوردو فردا پنجشنبه در مورد وضعیت و سرنوشت یان کارامو تصمیم گیری نهایی را انجام خواهد داد(اینکه او را حفظ کند یا به اینتر بازگرداند). کارامو اخیرا به دلیل درگیری با کمک مربی این باشگاه فرانسوی تا اطلاع ثانوی از حضور در این تیم محروم شده بود.

 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد