اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“ایکاردی پس از گرفته شدن بازوبند غمگین شد. قصد جدایی نداریم”

 

اینتر دات آی آر _ همسر و مدیربرنامه های مهاجم آرژانتینی اینتر میگوید شوهرش به پول فکر نمیکند.

 

امشب وندا نارا مطابق معمول یکشنبه شب ها در برنامه ی تیکی تاکا حاضر شد تا در مورد حواشی اخیر صحبت کند:

هرگز تردیدی در مورد رفتن به ورزشگاه در بازی امشب نداشتیم. من همواره رفتن به ورزشگاه را بعنوان همسر کاپیتان تیم و بعنوان مادر فرزندانم که طرفدار اینتر هستند انجام میدهم. صبح دیروز به طور معمول از خواب بیدار شدم و فرزندانم را سوار بر ماشین کردم و خوشبختانه اتفاقی که افتاد (پرتاب سنگ) در منطقه ای بود که دوربینهای امنیتی وجود داشت. در شوک فرو رفتم و با فردی در باشگاه اینتر تماس گرفتم و 5 دقیقه ی بعد ماروتا به من زنگ زد. تغییر بازوبند؟ برخی ها میگویند بازوبند کاپیتانی بی معنی است اما برای مائورو گرفتن بازوبند مثل گرفتن یک پایش است. او به پیراهن باشگاه افتخار میکند و هرگز به پول فکر نکرده است. هیچگاه فکر نمیکردم این اتفاق(تغییر کاپیتان) رخ دهد. من همواره با ماروتا و آسیلیو در ارتباط هستم و حتی آنها را در قسمت شماره گیری سریع گوشی خود دارم (speed dial) اما من در توییتر بود که پی بردم کاپیتان تیم تغییر کرده است. جلسه ای سه یا چهار ساعته با مدیران باشگاه داشتم و آنها هرگزی چیزی درباره بازوبند به من نگفتند. ما یک خانواده ی اینتریستا هستیم. ایکاردی 120 گل برای اینتر به ثمر رسانده هنگامی که هیچکس به او ایمان نداشت و او اولین نفری است که به این تیم اعتقاد دارد.

پس از گرفته شدن بازوبند از ایکاردی ماسیمو موراتی در مصاحبه ای اعلام کرده بود گرفته شدن بازوبند از ایکاردی کار بیهوده ای میباشد زیرا او کاپیتانی لایق بوده است. وندا نارا که به یکباره شروع به گریه کرد در این باره و صحبت تلفنی با موراتی گفت:

او بسیار با محبت سخن گفت و برای تشکر کردن با او تماس گرفتم زیرا مائورو خیلی ناراحت بود و در شرایط وحشتناکی قرار داشت. هنگامی که مائورو غمگین میشود او از حرف زدن خودداری میکند و تلاش میکند نشانه ای از ناراحتی بروز ندهد و تلاش میکند قوی باشد. از موراتی خواستم آیا میتواند کمک کند مائورو دوباره برای اینتر بازی کند زیرا بازی کردن برای او معنی زیادی دارد. جدایی در تابستان؟ به هیچ وجه قصد نداریم اینتر را ترک کنیم و مخواهیم در میلانو باقی بمانیم اما فاکتورهای زیادی وجود دارند که فقط به ما بستگی ندارد. طرفداران؟ بسیاری از آنها مائورو را تشویق میکنند. باید بسیاری از مسائل را روشن کنیم، یکی از معایبی که ایکاردی دارد بیش از حد صادق بودن اوست.
    

هیچ نظری وجود ندارد