اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

شش خبر کوتاه دوشنبه چهارم مارچ

 

اینتر دات آی آر _ شش خبر کوتاه روز دوشنبه سیزدهم اسفندماه:

 

  1. به گزارش کوریره دلا سرا چه اسپالتی با اینتر سهمیه ی لیگ قهرمانان را بدست بیاورد و چه بدست نیاورد در تابستان از اینتر جدا خواهد شد. ایکاردی نیز در تابستان جدا خواهد شد.
  2. به گزارش کوریره دلاسرا احتمالا سه شنبه ایکاردی با اسپالتی، ماروتا و پزشک تیم دیدار خواهد کرد. هدف از این جلسه بازگرداندن این مهاجم 26 ساله به تیم است. ایکاردی از نظر فیزیکی آماده شده و این به او بستگی دارد که بازگردد یا نه. احساس این است که ایکاردی ادعا کند درد زانویش همچنان ادامه دارد.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر تلاش خواهد کرد مسئله ی مربوط به ایکاردی را قبل از سفر به فرانکفورت حل کند. ایکاردی بزودی با دکتر ولپی و اسپالتی دیدار خواهد کرد. اگر درد زانوی ایکاردی همچنان پابرجا باشد درمان ادامه خواهد یافت(اگر او همچنان ادعای درد کند اینتر نمیتواند او را به اجبار بازی دهد). از دیدگاه اینتر شرایط مهاجم آرژانتینی برای بازگشت مناسب است اما مشکلات ایکاردی در رختکن همچنان پابرجاست و این مشکلات باید در همان داخل رختکن حل شود.
  4. به گزارش کوریره دلا اسپورت شب گذشته آسیلیو در برگامو حضور داشت تا بازی دوان زاپاتا، کاستانیه، گوسن و فدریکو کیه زا چهار بازیکن دو تیم آتالانتا و فیورنتینا را از نزدیک زیرنظر بگیرد.
  5. آندره آ پیرلو با حضور در استودیو شبکه اسکای اسپورت در مورد ایکاردی گفت او بجای نوشتن در شبکه های اجتماعی باید برود و با سرمربی و هم تیمی هایش صحبت کرده و عذرخواهی کند.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، انتظار این بوده که کیتا بالده امروز با تیم تمرین کند. او روز گذشته به تنهایی و در کنار یک مربی مشغول کار با توپ بوده است. هدف این است نام او برای بازی مقابل آینتراخت در لیست تیم برای سفر به آلمان قرار داشته باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد