اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

صحبتهای اسپالتی و سوارس در کنفرانس قبل از بازی با آینتراخت

 

اینتر دات آی آر _ مدافع پرتغالی میگوید در حال حاضر به دائمی شدن یا نشدن قراردادش فکر نمیکند.

 

اینتر فردا شب از ساعت 21:25 به وقت ایران در شهر فرانکفورت مقابل آینتراخت قرار خواهد گرفت. سرمربی نراتزوری ها در کنفرانس خبری قبل از این دیدار به خبرنگاران گفت:

باید به این بازی وارد شویم و ضمن بهتر بازی کردن از حریفمان برای پیروزی تلاش کنیم و باید قادر باشیم قدرت و دهنیتمان را نشان دهیم. فرانکفورت تیمی است که فصل خوبی را پشت سر میگذارد و فوتبال خوبی نمایش میدهد. آنها تمایل دارند ابتکار عمل را به دست بگیرند و هنگامی که آنها خود را تحت فشار میبینند توپهای بلند را برای مهاجمانشان میفرستند و روی قدرت و همچنین قد و قامت مهاجمانشان حساب باز میکنند. باید خود را با ویژگی های آنها مطابقت دهیم. مصدومیت ها در طول یک فصل همیشه وجود دارد و شما باید در برخی بازی ها بدون برخی بازیکنانتان بازی کنید. بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی غائب است یا چه کسی بازی میکند ما باید همواره نشان دهیم تیمی قوی هستیم. میدانستم امروز ایکاردی و باشگاه جلسه دارند اما من در حال آماده سازی آخرین جلسه تمرینی بودم بنابراین زمانی نداشتم تا در این مورد فکر کنم. ذهن من به شدت درگیر بازی فردا شب است.

سدریک سواز نیز که به همراه اسپالتی در این کنفرانس حاضر شده بود گفت:

دو ماه خوب را تاکنون در اینتر داشته ام. هنگامی که شانس بازی به من داده شده سعی کردم برای کمک به تیم تمام توانم را بگذارم. در مورد اینکه آیا اینتر در تابستان من را خریداری میکند یا نه فکر نمیکنم. اینتر در ژانویه به دلیل اینکه باورم داشت من را جذب کرد و من نیز به خودم ایمان دارم. من همیشه چه 20 دقیقه بازی کنم و چه 90 دقیقه تمام توانم را میگذارم. آنچه در تابستان اتفاق می افتد فراتر از کنترل من است اما اگر بمانم به شدت خوشحال میشوم. هر بازیکنی ویژگی های خاص خود را دارد اما بدیهی است که یک بازیکن باید با ایده های سرمربی وفق پیدا کند. اینتر مثل هر باشگاه دیگری باید فتح جامها را هدف قرار دهد. لیگ اروپا برای ما مهم است زیرا یک رقابت بین المللی است. آینتراخت تیمی سطح بالاست و آنها بخوبی درحال کار هستند. آنها را آنالیز کرده ایم و از کیفیتشان باخبریم. میدانیم که آنها در پاسکاری میتوانند خوب عمل کنند و هجومی و سریع هستند. ما باید روی توانایی های خودمان بعنوان یک تیم متمرکز شویم.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد