اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

اینتر 2_0 اسپال؛ دو ایتالیایی پیروزی را برای نراتزوری به ارمغان آوردند

 

اینتر دات آی آر _ افعی ها با کسب سه امتیاز مقابل اسپال اکنون آماده ی دو دیدار مهم بعدی خود مقابل فرانکفورت و میلان میشوند.

 

از هفته بیست و هفتم سری آ، اینتر از ساعت 17 و 30 به وقت ایران در جوزپه مئاتزا میزبان اسپال بود. اسپالتی در این دیدار هندانوویچ، سدریک، میراندا، دی فرای، دالبرت، گالیاردینی، بروزوویچ، ماریو، آساموآ، پولیتانو و مارتینز را از ابتدا به میدان فرستاد. در نیمه اول بازی تقریبا نزدیک و درگیرانه ای را شاهد بودیم و اسپال پا به پای اینتر جنگید. نراتزوری ها در نیمه ی اول یک گل نیز به ثمر رساندند اما پس از بازبینی ویدوئویی، داور این گل که به طور زیبایی توسط مارتینز زده شده بود را به دلیل برخورد توپ به دست این فوروارد جوان مردود اعلام کرد. اینتر در این نیمه یک تعویض اجباری نیز داشت که آن ورود کاندروا بجای بروزوویچ مصدوم بود. قبل از آغاز سوت نیمه ی دوم اسپالتی دومین تعویضش را نیز انجام داد و رانوکیا را بجای میراندا که از ناحیه بینی در نیمه اول مصدوم شده بود به زمین فرستاد. در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی کسل کننده و پراشتباهی را شاهد بودیم. در نهایت اینتر توانست در دقیقه 67 قفل این بازی کسل کننده را با شوت پولیتانو از درون محوطه باز کند. این وینگر ایتالیایی پنج دقیقه بعد جای خود را به والرو داد تا سه تعویض اینتر انجام شده باشد. اما اینتر در دقیقه 75 توسط گالیاردینی به گل دوم خود رسید. توپ در درون محوطه به این هافبک ایتالیایی رسید و او با شوتی دقیق دروازه را باز کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها نیفتاد و بازی با همان دو گل به اتمام رسید.

    

یک نظر

  • فقط امیدوارم که مصدومیت بروزوویچ جدی نباشه چون  اینتر تو اون منطقه از زمین مشکل اساسی داره و نبودن بروزوویچ کار رو خیلی سخت تر میکنه