اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

صحبتهای اسپالتی و اشکرینیار در کنفرانس خبری قبل از دیدار با فرانکفورت

 

اینتر دات آی آر _ اشکرینیار مشکلی با بازی کردن در خط میانی ندارد.

 

ساعاتی قبل میلان اشکرینیار و لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با آینتراخت فرانکفورت شرکت کردند. سرمربی نراتزوری ها گفت:

بازی فردا شب مسابقه ی بعدی ماست و بجای اینکه اکنون به لیگ فکر کنیم(دیدار با میلان و کسب سهمیه) باید روی این بازی متمرکز شویم. این یک دیدار در مرحله حذفی است بنابراین از بازیکنانم کمی بیشتر انتظار دارم. کیتا بخوبی در تمرینات ظاهر شده و بروزوویچ نیز روی نیمکت خواهد نشست. بورخا والرو نیز بازی خواهد کرد. امیدواریم این چند روز استراحت دادن به پریشیچ او را به فرم خوبش بازگردانده باشد. او بازیکنی مهم برای ماست. پولیتانو در پست مهاجم میانی در ساسولو سابقه کار دارد و در آن نقش خوب کار کرده است. از کمبود بازیکن برای دیدار فردا شکایتی نمیکنم. ما 11 بازیکن داخل زمین خواهیم داشت و این تمام چیزی است که شما برای بردن مسابقات نیاز دارید. دعوت بازیکنان پریماورا؟ اگر این بازیکنان جوان اینجا هستند یعنی از استعداد لازم برای عضویت داشتن در آکادمی باشگاهی مثل اینتر برخوردارند. با این حال برای بازی کردن آنها زمان لازم باید از راه برسد. احتمالا فرصت نصیب یک یا دو نفر از آنها در این بازی شود تا آنچه میتوانند انجام دهند را نشان دهند. فوت پدر ماریو؟ افکار و احساسات ما با او و خانواده اش است.

مدافع اسلواک نراتزوری ها نیز گفت:

انتظار مسابقه ی سختی را داریم. باید هوشیار باشیم تا گلی دریافت نکنیم و نیاز داریم بازی خود را انجام دهیم و شخصیتی که داریم را نشان دهیم. در بازی رفت در نیمه ی اول خوب کار کردیم و چند شانس گلزنی داشتیم ولی با این حال در گلزنی ناموفق بودیم. باید بازی فردا را قاطع و قدرتمند آغاز کنیم. آینتراخت تیمی است که اغلب بازی هوایی را در دستور کار قرار میدهد و آنها بسیار فیزیکی هستند و ما باید بیشتر در این مورد مراقبشان باشیم. بازی کردن در خط میانی؟ برای تیم ملی کشورم چند مرتبه در این پست بازی کرده ام و آماده ام هرچه سرمربی از من میخواهد را انجام دهم. در این فصل گلی به ثمر نرسانده ام و تلاش میکنم گلزنی کنم که این فقط برای خودم نخواهد بود بلکه برای کمک به تیم خواهد بود.
    

هیچ نظری وجود ندارد