اخبار برگزیده

26 می 2019

امکان دارد انتقال موزس به اینتر پیچیده شود

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

صحبتهای اسپالتی، سدریک هندانوویچ و پولیتانو پس از حذف از لیگ اروپا

 

اینتر دات آی آر _ خلاصه ای از صحبتهای سرمربی و سه بازیکن اینتر پس از شکست مقابل آینتراخت:

 

اینتر ساعاتی قبل با تک گل یوویچ مغلوب آینتراخت فرانکفورت شد تا از لیگ اروپا کنار برود. لوچانو اسپالتی پس از این دیدار به اسکای گفت:

بلافاصله تعادلمان را از دست دادیم که در نهایت حریف از این وضعیت نهایت استفاده را برد. پس از گل حتی عصبی تر شدیم و بازی برای مان سخت تر شد و اشتباهات زیادی داشتیم. شاید انتخاب کردن کیتا برای این بازی کمی عجولانه بود زیرا او مدتها از میادین دور بود و آمادگی و عزم لازم را نداشت اما من برای انتخابش ریسک کردم. هنگامی که فضا نصیبمان میشد قادر به بهره بردن از آن نبودیم. دربی مقابل میلان؟ نیاز داریم در آن بازی از دیدار امشب بهتر کار کنیم و به توانایی های خود باور بیشتری داشته باشیم. فردا بازی امشب را مرور خواهیم کرد و آنچه در آن اتفاق افتاد را تجزیه و تحلیل میکنیم تا به رفع مشکلات بپردازیم.

سمیر هندانوویچ کاپیتان نراتزوری ها که بارها مانع گلزنی بازیکنان فرانکفورت شد پس از بازی به اسکای گفت:

نتوانستیم بازی معمول خود را به نمایش بگذاریم. هنوز بازی های زیادی پیش رو داریم و در حال حاضر به بازی بعد فکر میکنیم. شرایط اضطراری بود زیرا بسیاری از بازیکنان خود را در این بازی در اختیار نداشتیم و برخی دیگر نیز اخیرا زیاد بازی نکرده بودند. حریف سخت دوید و ما را با قدرت فیزیکی خود به دردسر انداخت. آنها فضا را برای ما باز گذاشتند اما ما فاقد هوشیاری ذهنی بودیم و اکنون فقط میتوانیم روی بازی مقابل میلان متمرکز شویم.

پولیتانو نیز اینتر تی وی گفت:

نا امیدی زیادی از این نتیجه وجود دارد. اکنون باید روی لیگ متمرکز شویم و دربی روز یکشنبه بهترین فرصت برای بازگشت به مسیر است و در آن بازی باید پیروز شویم. در نیمه دوم به حریف فشار زیادی آوردیم اما در پیدا کردن روزنه ناموفق ظاهر شدیم. بدیهی است که هنوز کارهای زیادی باید انجام شود زیرا هنگامی که می بازید یعنی یک جای کارتان می لنگد.

سدریک سوارس هم در انتها نظراتش را اینگونه با اینتر تی وی به اشتراک گذاشت:

متاسفیم به ویژه برای طرفدارانمان. به کیفیت خود باور داشتیم اما جایی از کارمان نقص داشت و بهترین روزمان نبود. فوتبال همین است و اوضاع به سرعت میتواند تغییر کند. روز یکشنبه بازی مهم دیگری برابر میلان داریم. برخی بازیکنانمان قادر به بازی نیستند اما این مسائل در طول فصل رخ میدهد و آنهایی که به زمین می روند باید تمام توانشان را بگذارند.
    

یک نظر

  • چه صحبتهایی آخه، بایذ خجالت بکشید که جلوی ی تیم متوسط آلمانی باختید شرف و غیرت چیزیه که شما و خیلی از بازیکنان ندارید آقای اسپالتی، فکر نمیکنم غیر از سمیر و دی فری و اشکرینیار و حتی اون دوتا جوانی که اومدن تو زمین و البته پولیتانو میشد تو نگاه بازیکنای دیگه تلاش کردن دید واقعا متاسفم برای تیم بزرگی مثل اینتر که شماها هستید توش