اخبار برگزیده

17 جولای 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از دی مارتزیو

17 جولای 2019

“تماسی با فیورنتینا نداشته ایم”

17 جولای 2019

دی مارتزیو: والرو بزودی می تواند به فیورنتینا باز گردد

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

صحبتهای ناینگولان در مورد ایکاردی، بارلا، معاوضه با زانیولو و مصدومیتهایش

 

اینتر دات آی آر _ نینجا میگوید او 9 سال خوب کار کرده در حالی که زانیولو تازه یک فصل است که در حال خوب کار کردن میباشد.

 

کوریره دلا اسپورت در چاپ روز شنبه ی خود مصاحبه ی انجام شده با راجا ناینگولان را منتشر کرده است:

نمره ی این فصل من؟ نمره ها را من نباید بدهم و این کار شماست. من در این فصل مصدومیتهایی داشتم و و قطعا اوضاع میتوانست بهتر باشد. من حتی در پیش فصل نیز با مصدومیت مواجه شدم. آن یک مشکل جزئی نبود زیرا در ناحیه ی حساسی در ران پای چپ من اتفاق افتاد. با یک آماده سازی کامل شاید مصدومیتهای پی در پی برای من اتفاق نمی افتاد. متاسفانه در این فصل من هرگز در بهترین فرم خود نبوده ام هرچند تمام توانم را برای کمک به هم تیمی ها گذاشته ام. در مقایسه با فصول قبلی، از عملکرد خود در فصل جاری کمتر راضی هستم. 30 ساله هستم و قبل از آمدن به اینتر در طی یک فصل 40 تا 50 بار بازی کرده ام اما اینجا در اینتر 8_ 9 مسابقه به میدان رفته ام و سپس مصدومیت به سراغم آمده و من را متوقف کرده که این موضوع سه بار برای من اتفاق افتاده است که این واقعا سخت میباشد زیرا در این مواقع شما مجبور میشوید دوباره به وضعیتی بروید که تازه از آن بیرون آمده بودید. فروزینونه؟ مسابقه ی مهمی در برابر تیمی داریم که زیاد در طول بازی می دود و عزم زیادی دارد. آنها دو بازی پشت سر هم خود را برده اند و فردا نیز به دنبال سه امتیاز هستند که شاید این به نفع ما باشد. سپس مسابقه برابر رم و یووه را خواهیم داشت که در جدول رده بندی تعیین کننده خواهد بود. برای کسب سهمیه نیز هنوز 7 بازی باقی مانده (21 امتیاز) و چند بازی مستقیم هنوز پیش رو هستند. تیمهایی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش میکنند در همه ی بازی های باقی مانده ی خود پیروز نمیشوند و بنابراین فکر میکنم 5 پیروزی از 7 مسابقه ی باقی مانده، اینتر را به هدفش می رساند. ایکاردی؟ در یک تیم هر بازیکنی اهمیت خودش را دارد اما هیچکسی ضروری نیست. ایکاردی عالی است اما ما بازیکنی به نام لائوتارو را نیز داریم که هر وقت بازی کرده عالی بوده و در آینده قرار است بازیکنی بزرگ شود. اگر ایکاردی با کسی مشکلی دارد حل آن مشکل به او بستگی دارد و نباید اجازه داد مشکلاتتان بر بقیه تیم تاثیر بگذارد. در این مورد صحبتهای زیادی انجام شده و دیگر کافیست. ایکاردی در حال تمرین است و مثل همه ی ما در دسترس می باشد. اگر او همینگونه ادامه دهد و گلزنی کند بازیکنی مهم به حساب می آید. ژکو؟ حتی اگر 33 سال سن داشته باشد اما همچنان عالی است. او برای هم تیمی هایش همه کار در زمین میکند و گلهای زیادی نیز به ثمر می رساند. نیکولو بارلا در اینتر؟ او بازیکنی است که کارنامه ی مهمی خواهد داشت و برای او در هر تیمی که بازی خواهد کرد بهترین ها را آرزو میکنم. بارلا قویست و به من شبیه است.

برخی ادعا میکنند از معاوضه ی زانیولو و ناینگولان این رم بوده که بیشترین سود را برده است. نینجا در پاسخ به این سوال که این ادعا ناراحتش میکند یا نه گفت:

این یک مشکل برای من نیست زیرا هر بازیکن حرفه ی خود را دارد. 10 سال در سطح بالا بازی کرده ام که 9 فصل از این 10 فصل بسیار خوب بوده و این فصل نیز فقط اوکی بوده است. زانیولو نیز از 20 بازی در سری آ 18 بازی را خوب کار کرده است… برای او شاد هستم و بهترینها را برایش آرزومندم زیرا به شخصی حسادت نمی ورزم. من فقط به حرفه ی خود فکر میکنم. یک فصل خوب بودن آسان است و اجازه بدهید تا ببینیم که در 10 سال چگونه خواهد بود…
    

یک نظر