اخبار برگزیده

25 آوریل 2019

نخستین تماس های اینتر و موناکو برای ماریو

25 آوریل 2019

“تماسی با اینتر نداشته ایم”

25 آوریل 2019

پنج خبر کوتاه روز چهارشنبه بیست و چهارم آپریل

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

“مارتینز آماده بازی کردن از ابتدای مسابقه است. آینده ام ؟ …”

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید تیمش در ادامه ی فصل باید طوری کار کند که حسرت نرسیدن به لیگ قهرمانان را نخورد.

 

اینتر فردا با فروزینونه دیدار خواهد کرد و پیروزی در این دیدار به منظور حفظ فاصله با تیمهای تعقیب کننده اهمیت زیادی دارد. برخی از صحبتهای لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری قبل از این دیدار:

مارکو بارونی سرمربی فروزینونه خود را بعنوان یک مربی و روانشناسی عالی نشان داده زیرا شکست دادن فیورنتینا در زمین این تیم ساده نیست. آنها اکنون با اعتماد بنفس و مشتاق هستند و معتقدند میتوانند در مقابل ما نتیجه بگیرند. فردا باید در مقابل پینامونتی قرار بگیریم که بخوبی در حال کار است و کیفیت لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن تاپ را در اختیار دارد. لائوتارو مارتینز پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت در فرم خوبی است. او با تیم تمرین کرده و آماده است از ابتدا در بازی حضور پیدا کند. حضور همزمان او و ایکاردی؟ هنگامی که شما دو بازیکن تاپ در یک پست دارید شما راه حل را پیدا خواهید کرد. ایکاردی و مارتینز بخاطر اینکه هر دو مهاجم هستند به هم شبیه اند اما در ویژگی تفاوتهایی دارند. ایکاردی بازیکنی است که در محوطه ی جریمه بهتر است و لائوتارو در خارج از آن. دالبرت؟ من 4 یا 5 بازیکن را در تیم خود دارم که اخیرا زیاد فرصت بازی نداشته اند اما سعی میکنم همه را تحت توجه خود داشته باشم. بازی میلان و لاتزیو؟ برای کسب سهمیه ما باید فقط روی خود متمرکز شویم و نه دیگران و در مقطعی از فصل هستیم که هر بازی میتواند تعیین کننده باشد. آینده من در اینتر؟ اخیرا با باشگاه ملاقاتی داشته ام و ما توافق کردیم که حسرتی برای این فصل نداشته باشیم. باید همه ی توانمان را بدهیم و زمان برای از خود راضی بودن وجود ندارد. اینکه در پایان فصل حسرتی نداشته باشیم مهمترین چیزی است که در حال حاضر میتوانم به آن فکر کنم.
    

هیچ نظری وجود ندارد