اخبار برگزیده

25 آگوست 2019

احتمال نهایی شدن انتقال سانچز به اینتر در روز دوشنبه؛ دالبرت…

24 آگوست 2019

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

24 آگوست 2019

دی مارتزیو: با رضایت دالبرت معاوضه او و بیراگی در آستانه انجام شدن

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

نظر اسپالتی در مورد شایعات اخراجش

 

اینتر دات آی آر _ اسپالتی میگوید فقط به رساندن اینتر به لیگ قهرمانان می اندیشد.

 

ساعاتی قبل در آپیانو جنتیله لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری قبل از دیدار برابر کیه وو حاضر شد. این مربی در مورد شایعات اخراج خود و آمدن کونته اینگونه اظهار نظر کرد:

 سخت است جایی پیدا کنیم که در آنجا فشار بیشتری نسبت به اینتر وجود داشته باشد و اینجا همیشه حداکثر فشار وجود دارد و شما نمیتوانید فشار را بیشتر از این کنید. نمیدانم در مورد کدامیک از شایعات صحبت میکنید اما به هیچ کدام از این شایعات اهمیت نمیدهم زیرا زمان حالِ اینتر است که اهمیت دارد. در روزنامه های مهم چند ماهی است که می نویسند من فصل بعد سرمربی اینتر نخواهم بود و دلیل آن این است که آن روزنامه نگاران “دلایل رابرت ردفورد خودشان” را دارند. با این حال من به این چیزها عادت دارم و این مسائل روی اهداف ما تاثیرگذار نخواهد بود. در ذهن من و در ذهن بازیکنانم فقط اینتر و رساندن این باشگاه به لیگ قهرمانان که هدفی مهم محسوب میشود وجود دارد و نه اسپالتی یا هر مربی دیگری.

اما چرا اسپالتی به رابرت ردفورد بازیگر و کارگردان آمریکایی اشاره کرده است؟ او احتمالا به فیلم “همه ی مردان رئیس جمهور” ساخته شده در سال 1976 اشاره میکند. این فیلم در مورد استعفای رابرت نیکسون رئیس جمهور آمریکا ساخته شده که در آن دو خبرنگار به نامهای کال برنشتاین و باب وودوارد از روزنامه واشنگتون پست جزئیات ماجرای واترگیت را افشا می کنند (نقش باب وودوارد را رابرت ردفورد بازی میکند) که این افشاگری منجر به استعفای نیکسون از پست ریاست جمهوری آمریکا میشود.

    

هیچ نظری وجود ندارد