اخبار برگزیده

25 آگوست 2019

احتمال نهایی شدن انتقال سانچز به اینتر در روز دوشنبه؛ دالبرت…

24 آگوست 2019

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

24 آگوست 2019

دی مارتزیو: با رضایت دالبرت معاوضه او و بیراگی در آستانه انجام شدن

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

انتقاد اسپالتی از شایعه سازی های روزنامه ها در مورد اینتر

 

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید با اشاره کردن به رابرت ردفورد کارگردان امریکایی سعی در دفاع از خود و باشگاه داشته است.

 

پس از پیروزی اینتر مقابل کیه وو لوچانو اسپالتی به اسکای گفت:

ما پختگی و همچنین وضوح در تصمیمات مان را نشان دادیم که باعث جلوگیری بعمل آمدن از اشتباهات احمقانه شد. همیشه خطر از دست دادن تعادل وجود دارد اما سازماندهی شده باقی ماندیم و همان رویکردی که باید نشان میدادیم را نشان دادیم. شانسهای زیادی ایجاد کردیم و توسط کیه وو تهدید جدی نشدیم. دیدار با ناپولی؟ بازی متفاوتی از نظر سبک خواهد بود که در آن فضای بیشتر خواهیم داشت و ناپولی می آید که با حملاتش ما را تحت فشار بگذارد.

اسپالتی روز گذشته در کنفرانس خبری خود در باره ی شایعات مذاکرات اینتر و کونته گفت که خبرنگاران باید دلایل رابرت ردفورد خودشان را داشته باشند. از حرفهای او اینگونه میتوان تعبیر کرد که این مربی با اشاره به فیلم “همه ی مردان رئیس جمهور”  و یا اشاره به فیلم “نجواگر اسبها ” که هر دو ساخته ی ردفورد است به خبرنگاران کنایه میزند. اسپالتی در این مورد و احتمال آمدن کونته گفت:

برای سه ماه است که چیزهای مشابهی گفته شده است. گاتزتا دلا اسپورت برای سه ماه در صفحات خود یک چیز را چاپ کرده است. اگر شخصی هر روز بیاید و بگوید فردا باران میبارد در نهایت یک روز باران خواهد آمد. شما خبرنگاران نیز هر هفته یک سوال را از من میپرسید و من نمیخواهم با پاسخ ندادن بی ادب و خشن باشم. اگر گاتزتا دلا اسپورت دو سال است که یک مطلب یکسان را کار میکند و در سه ماه اخیر هر روز یک چیز مینویسد آنگاه آنها باید از چیزی باخبر باشند. من این مطالب روزنامه ها را توهین می بینم و از خودم و اینتر دفاع میکنم. این فقط در مورد من نیست زیرا این شایعات و حاشیه سازی ها هفت سال است که به طور قوی در اطراف اینتر وجود دارد. این شایعات تند و زننده است و آنها را در مورد باشگاههای دیگر نمی بینیم. پس اجازه بدهید ما هم بتوانیم از خودمان دفاع کنیم. این حق ماروتا است که به دنبال بهترین ها برای اینتر باشد.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد