اخبار برگزیده

25 می 2019

چهار خبر کوتاه نقل و انتقالاتی شنبه بیست و پنجم می

25 می 2019

ناپولی در موقعیت بسیار بهتری نسبت به اینتر برای جذب دی پائول

25 می 2019

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

هشت نکته ی آماری از دیدار اینتر-کیه وو

 

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط باشگاه اینتر با همکاری اپتا از دیدار شب گذشته برابر کیه وو:

 

  1. اینتر در دیدار شب گذشته برای دومین بار در این فصل اجازه نداد که حریف، حتی یک ضربه ی داخل چارچوب داشته باشد (بازی چند هفته قبل برابر آتالانتا که صفر صفر شد نیز اولین بار در این فصل بود که اینتر به حریفش اجازه نداد ضربه ی داخل چارچوب داشته باشد).
  2. اینتر شب گذشته 10 ضربه ی داخل چارچوب به دروازه ی کیه وو داشت. فقط در دیدار رفت برابر فروزینونه در ماه نوامبر اینتر تعداد شوت داخل چارچوب بیشتری نسبت به دیدار شب گذشته داشته است ( افعی ها در برابر فروزینونه 13 ضربه ی داخل چارچوب داشتند).
  3. ایوان پریشیچ شب گذشته هفتمین گل خود را در تقابل هایش برابر کیه وو به ثمر رساند تا این تیم زرد پوش محبوب ترین تیم برایش از نظر گلزنی در سری آ لقب بگیرد(او از وقتی به سری آ آمده بیشترین گلهایش را به کیه وو زده است).
  4. اینتر در این فصل از سری آ 17 کلین شیت انجام داده و از این نظر بهترین رکورد را دارد(هندانوویچ بهترین گلر در زمینه ی کلین شیت).
  5. هشت بازیکن که بیشترین لمس توپ را در بازی شب گذشته داشتند بازیکنان اینتر بودند.
  6. متئو پولیتانو شب گذشته 25 اُمین گل خود در سری آ را به ثمر رساند. او از فصل 2015_2016 بازی در سری آ را شروع کرده و در این 4 فصل حداقل 5 گل را در هریک از آنها به ثمر رسانده است.
  7. شوت پولیتانو در دقیقه 57 بازی شب گذشته که گلر کیه وو آن را دفع کرد سیصدمین ضربه ای بوده که این وینگر ایتالیایی در سری آ به سمت دروازه رقبایش میزند.
  8. ترکیب اولیه ی اینتر در مقابل کیه وو از نظر میانگین سنی، مُسن ترین ترکیب نراتزوری ها در این فصل بود(میانگین سنی 29 سال و 273 روز).
    

هیچ نظری وجود ندارد