اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

در راه بودن سرمایه گذاری های بیشتر از سوی خانواده ی ژانگ برای اینتر

 

اینتر دات آی آر _ اینتر بزودی به دفتر جدیدش اسباب کشی خواهد کرد.

 

حتی در صورت عدم رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد سانینگ سرمایه گذاری در اینتر چه در زمینه ی جذب بازیکن به منظور ارتقای کیفیت تیم و چه در زمینه های دیگر را متوقف نخواهد کرد. به گزارش کوریره دلا اسپورت در حال حاضر آنها در حال بررسی پروژه ی ساخت ورزشگاه جدید هستند و در کنار آن به دیگر جنبه ها که از دفتری جدید برای باشگاه در شهر میلانو آغاز میشود نیز فکر میکنند.

چهاردهم ژوئن (حدود 20 روز دیگر) آخرین روز کارکنان باشگاه در دفتر فعلی که درناحیه کورسو ویتوریو امانوئله واقع شده خواهد بود. پس از آن تاریخ، آنها قرار است راهی Via della Liberazione شوند (نزدیک بودن به یکی از شیک ترین جاهای شهر). ساختمان جدید که علاوه بر داشتن 5 طبقه ، یک روف تراس یا همان پشت بام مدرن نیز در آن دارد (رویدادها در آن برگزار میشود) برای 6 سال اجاره شده است. بالاترین طبقه دفتر استیون ژانگ رئیس باشگاه و جوزپه ماروتا خواهد بود در حالی که طبقه ی پایین تر نیز به اتاق جامها و افتخارات اختصاص خواهد یافت. جامها به طور دایره ای به ترتیب سالهای فتح آنها در آنجا چیده میشوند و جام لیگ قهرمانان 2010 نیز در مرکز قرار خواهد گرفت. همچنین در آنجا یک اتاق مدرن برگزاری جلسات با دیواره های شیشه ای وجود دارد که با تاریک کردن آن، تصاویر و ویدئو ها روی دیوارها قابل نمایش خواهد بود. سه طبقه ی دیگر از این ساختمان 5 طبقه نیز به سایر کارکنان اختصاص یافته است.

پروژه ی بعدی بازسازی های بیشتر پینِتینا خواهد بود. یک ساختمان جدید در آپیانو جنتیله نزدیک سالن بدنسازی و رختکن ساخته خواهد شد. در این ساختمان 40 اتاق، یک رستوران، یک اتاق ویدئویی و دیگر فضاهای اختصاصی برای تیم خواهد وجود داشت (این پروژه تا بهار سال بعد باید تکمیل شود). کمپ آپیانو نیز نوسازی میشود و زمین ها نیز باید تا ماه آگست آماده شده باشد.

    

هیچ نظری وجود ندارد