اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

ناینگولان هنوز به طور کامل خارج از پروژه ی اینتر نیست

اینتر دات آی آر _ برای ناینگولان باید پیشنهادی حداقل 29.5 میلیون یورویی روی میز باشد تا به فروش برسد.

 

هنوز فصل جدید آغاز نشده است و راجا ناینگولان باید نشان دهد که میتواند بخشی از پروژه ی آنتونیو کونته باشد. نشانه ها از بازار نقل و انتقالات چیزی دیگر را نشان میدهد زیرا بارها گفته شده نام او در لیست فروش باشگاه قرار دارد. این یک پارادوکس است که بازیکنی که گل تعیین کننده ای برای رسیدن اینتر به لیگ قهرمانان را به ثمر رساند اکنون در ماه ژوئن مورد بحث قرار گرفته است. این تئوری که او اینتر را ترک میکند میتواند به واقعیت نزدیک باشد اما در عین حال پیچیده نیز هست. 

برای آوردن نینجا به اینتر در سال قبل، اینتر 39 میلیون و 200 هزار یورو خرج کرد و بنابراین به منظور جلوگیری از ضرر در حسابها، تنها در صورتی که پیشنهادی حداقل به ارزش 29 میلیون و پانصد هزار یورو برایش از راه برسد میتواند به فروش برود. در روزهایی که این هافبک بلژیکی عضو رم بود شایعاتی به گوش می رسید که تیمهایی از چین به او علاقمندند اما آیا در تابستان 2019 پیشنهاد از چین برایش از راه خواهد رسید؟ 

آنچه که مشخص است این است که اینتر برای جذب نیکولو بارلا اصرار دارد و همچنین برای تقویت خط هافبک حداقل یک خرید دیگر که بازیکنی باتجربه تر و با کیفیت تر است و میتواند در مواقع سختی تیم را به جلو براند در راه خواهد بود. این معنی نمیدهد که ناینگولان به طور کامل خارج از پروژه است زیرا کونته از طرفداران سبک بازی اوست و حتی در زمان حضورش در چلسی نیز به دنبال جذب او بود. اما آن زمان او یک راجای متفاوت تر نسبت به زمان حال بود که اغلب در زمین موثر و چشمگیر ظاهر میشد.

در فصلی که تازه به پایان رسیده اینتر مجبور شد ناینگولان را در آستانه ی بازی رفت با ناپولی مدتی از حضور در تیم به دلیل دیر آمدن به تمرینات محروم کند. اما از آن لحظه جُدا از مصدومیتهایی که نصیبش شد راجا دیگر مشکل ساز نبود. قوانین سخت گیرانه ی کونته نینجا را مجبور خواهد کرد با فشار خاصی بر خود زندگی کند زیرا در صورت مرتکب شدن اشتباه بخششی وجود نخواهد داشت. “گروهبان کونته” فردی است که در مسائل انضباطی به شدت سختگیر است و از موضع خود کوتاه نمی آید. اکنون برای ماندن در اینتر فرستادن سیگنال درست و مناسب به مدیریت، طرفداران و کونته به این بازیکن 31 ساله بستگی خواهد داشت؛ ماموریتی دشوار که غیرممکن نیست.آنچه خواندید گزارشی است که گاتزتا دلا اسپورت در چاپ روز شنبه ی خود منتشر کرده است.

 

    

هیچ نظری وجود ندارد