اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

چهار خبر نقل و انتقالاتی شنبه هشتم ژوئن

اینتر دات آی آر _ مروری بر چهار خبر نقل و انتقالاتی شنبه هجدهم خرداد ماه:

  1. به گزارش اف سی اینتر نیوز با وجود اینکه ارزش آندره آ پینامونتی اکنون از 15 میلیون یورو فراتر رفته اما اینتر قصد فروشش به منظور کسب سود را ندارد. قرارداد پینامونتی تا 2021 اعتبار دارد و مدیران اینتر با مینو رایولا ایجنت او بزودی دیدار میکنند تا برای تمدید قرارداد تا 2024 مذاکره کنند. این مهاجم جوان احتمالا برای یک فصل دیگر به طور قرضی به جایی میرود که فیکس بازی کند. 16 باشگاه به پینامونتی علاقمندند؛ از سویا، وایادولید، آژاکس و دورتمند در خارج از ایتالیا گرفته تا تیمهایی مثل سمپدوریا، جنوا ، فیورنتینا و رم در داخل این کشور.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت ایده ی معاوضه ی مائورو ایکاردی با لورنتزو اینسینیه بین دو باشگاه اینتر و ناپولی بزودی میتواند جدی شود (ارزش هر دو حدود 70 میلیون یوروست).
  3. به گزارش پاسکوآله گوآرو، ناپولی برای جذب مائورو ایکاردی با اینتر تماس گرفته اما اینتر در پاسخ  گنجانده شدن نام فابین رویز و پیترو زیلنسکی در معامله را در خواست کرده است. ناپولی این دو بازیکن را غیر قابل فروش میداند (پاسخ منفی به این پیشنهاد اینتر داده) و بیشتر مایل است اینسینیه را به معامله وارد کند. اسپالتی به اینسینیه علاقه داشت اما کونته احتمالاخیلی مایل نیست در سیستم 352 او را بعنوان مهاجم دوم بازی دهد و بازیکنی با ویژگی های متفاوت تر را میخواهد. این مربی در زمان حضورش در تیم ملی ایتالیا نیز بازیکنی مثل ادر را به اینسینیه برای بازی در نقش مهاجم دوم ترجیح میداد. با این حال با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن بازار نقل و انتقالات نباید این فرضیه برای انجام معاوضه را به طور کامل رد کرد.
  4. به گزارش کوریره دلا سرا ماروتا و گولینی (رئیس کالیاری) دوشنبه در دفتر سازمان لیگ ایتالیا ملاقات خواهند کرد و بنابراین این روز میتواند برای نهایی شدن انتقال نیکولو بارلا به اینتر تعیین کننده باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد