اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی

اینتر دات آی آر _ مروری بر پنج خبر کوتاه از دنیای نقل و انتقالات در 24 ساعت اخیر:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اینتر برای آندره آ پینامونتی دو آپشن در نظر دارد؛ گزینه اول انتقال قرضی و گزینه دوم فروش به شرط داشتن بند بازخرید.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت بعید است اینتر پینامونتی و رادو را وارد معامله با رم برای جذب ادین ژکو کند. پینامونتی همانطور که گفته شد احتمالا یک سال دیگر به تیمی که بتواند در آنجا زیاد بازی کند قرض داده میشود و رادو نیز به جنوا قول داده شده تا یک سال دیگر در آنجا به صورت قرضی به فوتبال خود ادامه دهد.
  3. به گزارش کوریره دلا سرا اینتر در هفته ی جاری دو مسئله ی مهم را برای حل کردن در مقابل دارد؛ یکی نهایی کردن جذب نیکولو بارلا و دومی آینده ی مائورو ایکاردی که بزودی با وندا نارا جلسه ای برگزار خواهد شد و بر نیت باشگاه برای فروش او تاکید میشود. اینتر برای بارلا امروز با کالیاری دیدار میکند و نمیخواهد مالکیت اسپوزیتو و باستونی دو بازیکن مورد علاقه ی کالیاری برای ورود به معامله را از دست بدهد.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز اینتر امیدوار است از فروش دالبرت هنریکه 15 میلیون یورو بدست بیاورد. بوردو و مارسی از جدی ترین علاقمندان به او هستند.
  5. به گزارش اف سی اینتر نیوز در صورتی که برای ایوان پریشیچ پیشنهاد 30 تا 35 میلیون یورویی وجود داشته باشد اینتر به فروش او رضایت خواهد داد. وینگر کروات هنوز در لیگ برتر انگلستان طرفداران زیادی دارد.
    

هیچ نظری وجود ندارد