اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

قطعی بودن استفاده از بند خرید سه بازیکن

اینتر دات آی آر _ اینتر عملیات جذب سه بازیکن را با استفاده از بند خرید خود تعریف کرده و برای آنها در مجموع 43 میلیون یورو هزینه خواهد کرد.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت عملکرد متئو پولیتانو، ادی سالسیدو و آندری یونوت رادو اینتر را متقاعد کرده تا از بند خرید خود برای این سه بازیکن استفاده کند. نراتزوری عملیات برای نهایی شدن این خریدها را تعریف کرده و بندهای خود برای آنها را فعال کرده است.
پولیتانو که در مجموع 48 بازی 6 گل برای اینتر به ثمر رساند در تابستان قبل با 5 میلیون یورو به صورت قرضی و با حق خرید 20 میلیون یورویی از ساسولو آمده بود و این پول به ساسولو پرداخت خواهد شد.
سالسیدو نیز در تابستان قبل به صورت قرضی با حق خرید 8 ملیون یورویی از جنوا آمد(تیم پریماورا اینتر) و این پول نیز برای او پرداخت خواهد شد و احتمالا اینتر او را به جنوا قرض میدهد.
رادو نیز در تابستان قبل به جنوا فروخته شد و حالا اینتر با 15 میلیون یورو بند بازخرید خود برای بازگرداندن این گلر رومانیایی که 33 بار در سری آ به میدان رفت را فعال خواهد کرد. البته هنوز در مورد آینده ی او باید تصمیم گیری شود؛ اینکه نامش در معامله با رم برای ادین ژکو وارد شود یا قرضی به جنوا برود.

    

هیچ نظری وجود ندارد