اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“امضا با ماروتا بلافاصله پس از جدایی از یووه، نشان دهنده ی جدی بودن اینتر است”

اینتر دات آی آر _ سرمربی نراتزوری ها میگوید گذشته اش در یووه تاثیری روی هدف او برای بازگرداندن اینتر به جمع بزرگان اروپا ندارد.

 

هفته ی گذشته مصاحبه ای از کونته با پائولو کوندو منتشر شد که در آن این مربی گفت اینتر میخواهد پس از 8 سال به مسیر پیروزی بازگردد (اینجا بخوانید). امروز مصاحبه ی کامل کونته با پائولو کوندو در مجله ی جی کیو منتشر شد که برخی از آن که به اینتر مربوط است را میخوانیم:

هدف اینتر تغییر سلسله مراتب فوتبال ایتالیاست. من در مورد این موضوع با آنها صحبت کرده ام و ما از این بابت ایده ی مشترکی را به اشتراک میگذاریم. من بخاطر همین موضوع اینجا در اینتر حضور دارم ، ما خودمان این هدف را تعیین کرده ایم و برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد. آیا من بخاطر گذشته ام در یووه باید انتظار پیش آمدن مسائلی را داشته باشم؟ من هرگز هیچ مسئله ای نداشتم و این بار در اینتر نیز مسئله ای وجود نخواهد داشت و من فکر میکنم همه چیز برای هر دوطرف خوب خواهد بود. در تورین من یووه را به مسیر کسب اسکودتو بازگرداندم و در دو سال حضورم در چلسی نیز یک لیگ برتر و یک اف ای کاپ را فتح کردم. در تیم ملی نیز تا آستانه ی رسیدن به نیمه نهایی پیش رفتم (شکست در ضربات پنالتی مقابل آلمان). گذشته ، من و اینتر را نگران نمیکند و مهم ترین چیز بازگرداندن اینتر به جایی است که به آن تعلق دارد. 

کونته در مورد حضور ماروتا در اینتر و تاثیر حضور این مدیر در انتخابش گفت:

اینکه اینتر بلافاصله پس از جدایی ماروتا از یووه با او قرارداد امضا کرد به من ثابت میکند اینتر اهداف بسیار جدی دارد. هنگامی که ماروتا با شما برای ساختن چیزی مهم روی میز مینشیند او نیز اهدافی جدی دارد. حضور ماروتا که موفقیتهای زیادی کسب کرده فاکتور مهمی در انتخاب من بود. تنها ماروتا من را متقاعد نکرد. هنگامی که با پرزیدنت ژانگ صحبت کردم تحت تاثیر اراده اش قرار گرفتم. آسیلیو نیز خود دارای ایده های واضحی است و کل مجموعه ی اینتر جاه طلب هستند. اینتر 8 سال است که برای اسکودتو نجنگیده اما اینجا عناصر و پایه هایی در حال حاضر وجود دارند که میتوانند تغییر مثبت (رقابت برای اسکودتو) را تضمین کنند. ما میتوانیم آن را انجام دهیم و هیچگونه محدودیتی نداریم. این موضوع را ابتدا به رختکن انتقال میدهم و این باید به یک شعار تبدیل شود. در ابتدا به رختکن خواهم گفت که هیچ محدودیتی نداریم و میتوانیم انجامش دهیم. 

کونته در ادامه نیز گفت:

دستاوردهایی که تاکنون کسب کرده ام و مهمتر از آن سرعت رسیدن من به جامها، انتظارات زیادی از من ایجاد میکند. هنگامی که ماجراجویی جدیدی را آغاز میکنم باشگاه انتظار زیادی از من دارد. بازیکنان نیز از پیشرفت اطمینان دارند و طرفداران نیز منتظر خواهند بود رضایت بزرگی بدست آورند. این معنی میدهد که من باید انتخابها و تصمیماتم را با دقت ارزیابی کنم. من از این موضوع آگاه هستم که در ابتدای حضورم شانس کمی برای پیروزی دارم حتی شاید این شانس 1 درصد باشد، اما برای ما حداقل باید همان یک درصد شانس نیز وجود داشته باشد و باید برایش تلاش کرد. 

 

    

هیچ نظری وجود ندارد