اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج بازیکن از رئال در رادار اینتر؛ پیشنهاد شدن ایکاردی به دو تیم مادریدی

 

اینتر دات آی آر _ اینتر پرس و جوهایی در مورد پنج بازیکن به نامهای بیل، وازکز، کواچیچ، آسنسیو و ناچو از رئال داشته در حالی که ایکاردی را نیز به آنها پیشنهاد کرده است.

 

آنتونیو کونته میخواهد بازیکنان مهمی را برای اینتر جذب کند تا سال آینده برای کسب اسکودتو یووه را به چالش بکشد. به گزارش موندو دپورتیوو بدین منظور چهار بازیکن از رئال مادرید در لیست این مربی ایتالیایی قرار دارند که در جلسه با رئال در مورد در دسترس بودنشان صحبت شده است؛ گرت بیل، لوکاس وازکز، متئو کواچیچ و ناچو فرناندز این 4 بازیکن هستند. با این حال در بین این بازیکنان جذب بیل با توجه به دستمزد بالای او بسیار پیچیده است در حالی که سه بازیکن دیگر دست یافتنی تر هستند. اینتر کواچیچ را بخاطر استعداد و شناختی که از این باشگاه دارد می پسندد در حالی که کونته به چند پسته بودن وازکز و ناچو علاقه دارد.

اما ایل جورناله منبع ایتالیایی گزارش میدهد در سفر اخیر پیرو آسیلیو و جوزپه ماروتا به مادرید آنها در جلسه با رئال ایکاردی را به این باشگاه پیشنهاد کرده اند و علاوه بر وازکز در مورد مارکو آسنسیو پرس و جوهایی داشته اند. آسیلیو و ماروتا همچنین با مدیران اتلتیکو مادرید نیز دیدار داشته اند و ایکاردی را به این باشگاه پیشنهاد کرده اند. نراتزوری ها به دنبال یک مشتری برای کاپیتان سابق خود هستند زیرا او را نمیخواهند. 

گفتنیست رئال با جذب لوکا یوویچ و داشتن بنزما بعید به نظر میرسد مهاجم میانی دیگری خریداری کند و باید دید اتلتیکو مادرید در صورت فروش احتمالی دیگو کاستا برای ایکاردی اقدام میکند یا نه.

    

هیچ نظری وجود ندارد